přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Vyšla nová ATLETIKA

Na stánky a do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického měsíčníku. Co v něm najdete?

Jako jistý průvodce halovou sezonou u nás i ve světě by měl sloužit materiál nazvaný „Halové taháky“, do něhož jsou zařazeny nejočekávanější události atletické zimy se stručnou charakteristikou každého z mítinků. K absolutnímu vrcholu, HMS ve Valencii, pak směřuje úvaha šéftrenéra Václava Fišera o tom, jak velkou by si přál výpravu a kdo z české elity má reálnou šanci se do ní dostat.

Na titulu: Š. Janáček, foto: graf.cz

Padnou v olympijském roce světové rekordy? Pokud ano, které? A v kterých disciplínách se naopak posunutí hranice lidských možností nedá očekávat? O tom je článek "Rekordy na kordy" z pera Michala Procházky. Jeho fakty podloženou prognózu doplňuje úvaha sportovního manažera Alfonze Jucka na obdobné téma.

Vloni na podzim si Štěpán Janáček vzal v Polsku svou dlouholetou přítelkyni Gražynu Prokopekovou. Jak se oběma atletům společně žije, co mají za sebou i jaké si budují plány do budoucna a třeba i jaký je rozdíl mezi polským a českým systémem atletické přípravy? Nalistujte rozhovor a dozvíte se to.

Polykají neuvěřitelné množství kilometrů v jediném zápřahu a navíc je to těší. Koho? Ultramaratonce. Vizitku těch českých také naleznete v lednové ATLETICE.

Stejně tak se již tradičně dostalo na dlouhodobé seriály i jednorázové příspěvky k tréninku, o historii či úspěšných sportovcích a oddílech. Nechybí ani základní statistika či přehled nominačních kritérií pro nadcházející sezonu. Suma sumárum  40 stran převážně barevných stran s kvalitními fotografiemi a informacemi o všem, co by mohlo zajímat stoupence královny sportů.               

Adam Pražák

Vytisknout