Vyšla červnová ATLETIKA

23. listopadu 2011, 11:26

Na stánky i do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického měsíčníku. Co v něm najdete?

Atletická sezona je v plném proudu, a tak je podnětů pro reflexi dost a dost. Z událostí uplynulého měsíce se vracíme např. k turnovskému Memoriálu Ludvíka Daňka, k republikovému šampionátu ve vícebojích, úspěšnému vystoupení českých klubů na PMEZ či Evropskému poháru chodců. Větší prostor si vysloužil i vícebojařský svátek v Götzisu, který nabídl velmi napínavou podívanou plnou zvratů a nečekané rozuzlení.
Téma tentokrát věnujeme největším konkurentkám Jeleny Isinbajevové v tyčkařském sektoru, k rozhovoru jsme se v červnu sešli s výškařkou Ivou Strakovou, jež vzdoruje dlouhotrvajícím  problémům se zády a po osmiměsíční závodní odmlce se při jedné z prvních možností vyšponovala k výkonu jen o centimetr horšímu, než je její osobní maximum.

V druhé polovině časopisu se jako již tradičně setkáte s portréty úspěšných oddílů a talentovaných závodníků, okénkem do historie (výška mužů) a pestrou škálou praktických informací pro přípravu atletů všech výkonnostních úrovní. Nechybí ani příloha Atletika plus s detailními informacemi k metodice tréninku a se statistickou částí.

Adam Pražák
Vytisknout

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí