přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

15. června 2004, 13:44

Vychází šesté číslo časopisu ATLETIKA

V těchto dnech vychází červnové číslo odborného měsíčníku Českého atletického svazu ATLETIKA.

Červnový časopis ATLETIKA
Již 659. číslo časopisu ATLETIKA je opět celobarevné a vychází v rozšířeném vydání. Nejaktuálnější je zpravodajství z ostravské Zlaté tretry, která se konala již po uzávěrce časopisu. ATLETIKA nabízí svým čtenářům také fotografie nejzajímavějších momentů skvělého mítinku. Podrobné je i zpravodajství z Poháru mistrů evropských zemí pod titulky „Stříbrná Dukla“ a „Záchrana žen USK Praha“.  ATLETIKA vás ještě jednou zavede do pražských ulic  na 10. ročník PIM. Ani nepřízeň počasí nezabránila atletům v plnění olympijských limitů v Turnově při Memoriálu Ludvíka Daňka a úvodních kolech Česká spořitelna extraligy. Ze všech soutěží najdete v časopise ČAS reportáže i rozhovory a autentické fotografie.
Historie olympiád je tentokrát zaměřená na vrhy mužů, úspěšné disciplíny české atletiky. Na stránkách ze světa je zamyšlení věnované desetibojařskému Götzisu, veteránskému MS na Novém Zélandu i dalším zajímavostem.

Domácí část ATLETIKY představí přední gratulanty k „60“ předsedy ČAS Karla Pilného, nový stadion s umělou hmotou v Lovosicích, i vrchařskou kvalifikaci před ME v Polsku. Také všechny zveme na 35. mistrovství ČR, jehož dějištěm bude 25. a 26. června Plzeň.

Víc než bohatá je příloha s výsledkovým servisem, stránkou věnovanou metodice i dalším zajímavostem. 

                   Příjemné počtení všem přeje František Macák

PS. Pokud časopis nedostanete na stáncích, tak určitě pochodíte v Plzni při MČR i na Julisce při Memoriálu Josefa Odložila.

 
  Ukázky z ATLETIKY č. 6/2004:

 

ATLETIKA č. 6/2004
IAAF Super Grand Prix - Zlatá tretra