přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Vychází říjnová ATLETIKA

V příštím týdnu vychází říjnové číslo časopisu ATLETIKA, již 663. od založení časopisu.

Opět nabízí řadu zajímavostí, reportáží i zpravodajství ze soutěží o kterých se v denním tisku mnohdy nedočtete ani v několika řádcích.

První tři strany ATLETIKA věnuje olympijským ozvěnám. Můžete si ještě jednou porovnat svoje prožitky od obrazovky s postřehy účastníků Her i odborníků. Jistě zaujmou kritické pohledy rozhodčích i rozhovor s Janem Pospíšilem, který se podílel na přípravě vítěze olympijské soutěže oštěpařů Andrease Thorkildsena.

ATLETIKA se vrací k neprávem opomenutému úspěchů – stříbrné medaili Anny Pichrtové při světovém mistrovství v běhu do vrchu. Nechybějí ani reportáže a rozhovory ze 108. Běchovic i Mattoni GP. Dvoustrana patří také mladé atletice, mistrovství ČR do 22 let, MU této kategorie v Polsku i mládežnickým PMEZ v Gatesheadu a Ostravě.

Bohaté zahraniční zpravodajství vás pozve na vrchol GL do Berlína, na Světové atletické finále do Monte Carla, víceboje do Talence i na půlmaratonské MS v Indii. V publictiské části najdete dvoustránkový rozhovor s Janem Železným, kandidátem na předsedu ČOV, rozhovor  se Zuzanou Hlavoňovou po jejím loučení s vrcholovou atletikou, ale i zamyšlení našeho bruselského zpravodaje nad organizací atletické show.
Nejzajímavější výsledky jsou opět v příloze, kde zaujme především článek o posilování od Jana Pospíšila.

Nezapomeňte si tedy zajistit říjnovou ATLETIKU.
                                                                            František Macák