přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Vychází prosincová ATLETIKA

Začátkem příštího týdne najdete na novinových stáncích a předplatitelé doma v poštovních schránkách již 677. číslo Atletiky od zrodu časopisu ČAS.

Je věnované především Atletovi roku 2005. Nabízíme rozhovory se všemi premianty ankety, či jejich trenéry. Na fotografiích si je také můžete prohlédnout. V atletickém „civilu“ to všem slušelo, tak jako závodníkům Dukly ve slavnostních uniformách.

Připravili jsme i podrobné zpravodajství z posledního mistrovského závodu krosařů v České Lípě a bilancujeme úspěšný rok běžců do vrchu.

Kalifornský dopisovatel Ladislav Kořán pro ATLETIKU připravil exkluzivní rozhovor s desetibojařským mistrem světa Bryanem Clayem a jeho žena Vaneesa fotografie sympatické rodiny Bryana i s malým synem Jacobem.

Rozhovor časopisu patří tentokrát jednomu z nejpříjemnějších překvapení naší sezony – oštěpařce Barboře Špotákové.

V ATLETICE najdete i druhé díly evropských a českých žebříčků, specialitu našeho časopisu. Na stránkách ze světa a z domova se podíváme na slavný maraton v New Yorku, na novinky ze slovenské atletiky a s Janem Pospíšilem zamíříme na trenérské semináře do Švédska. Snad se vám budou líbit i zajímavé „fotošoky“.

V bohaté příloze nás zve František Fojt do Göteborgu, dějiště ME 2006.  Vedle doplňků domácích tabulek najdete i „desítky“ nejlepších maratonců a půlmaratonců. Rovněž otiskujeme první část soutěží družstev.

Před startem halové sezony jistě přivítáte kompletní rekordní listinu ČR všech kategorií i dlouhodobé halové tabulky v nemistrovských disciplínách, které najdete právě jen v ATLETICE. V prosincovém čísle nechybí ani obsah časopisu v roce 2005 a termínová listina na rok 2006.

Na závěr bych se rád rozloučil se všemi čtenáři atletiky. Po 15 letech totiž opouštím z vážných rodinných i osobních důvodů pozici šéfredaktora ATLETIKY. Všem čtenářům přeji hezké Vánoce, šťastný a veselý rok 2006 i stále zajímavé počtení v jednom z mála sportovních časopisu, který ještě zůstal na našem trhu.

František Macák