přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Vychází červnová ATLETIKA

V těchto dnech vychází již 671. číslo časopisu Českého atletického svazu ATLETIKA.

Dnes rozeslala tiskárna všem odběratelům červnové celobarevné číslo ATLETIKY. Na titulní fotografii najdete Jiřího Vojtíka při jeho úspěšné „dvoustovce“ ve Florencii. Právě SPAR Superlize EP jsou věnované první  strany časopisu i s ohlasy většiny atletů a trenérů. K jedné z největších světových soutěží družstev se vrátíme ještě v příštím čísle ATLETIKY.

Nechybí ani zpravodajství z I. ligy žen v Gävle, byť bez původních fotografií.  Na dalších stránkách se vracíme k Zlaté tretře, která i v dešti nabídla skvělou atletiku. Superlativy patří také pražskému běžeckému festivalu a firmě Adidas, tradičně jednomu z hlavních partnerů PIM.

Opět vás zavedeme  do Turnova na sedmý ročník memoriálu L. Daňka. Otázka „A co dál?“ patřila tentokrát Haně Benešové, která se z našich drah v tichosti vytratila.

Seriál z historie MS pokračuje Sevillou a triumfy Ludmily Formanové a Tomáše Dvořáka. Na stránkách ze světa se podíváte na EP chodců v Miskolci, na PMEZ mužů a žen v portugalském Lagosu i do ráje vícebojařů – Götzisu.

V bohatém zpravodajství z domova probíráme M ČR ve vícebojích i zmoklé tyčkařské závody  na Václavském nám. a v Kutné Hoře i první dvě kola extraligy.

Velmi bohatá je opět příloha s kompletními domácími i zahraničními výsledky, s metodickou přílohou  Vladimíra Korbela. Ten nabízí I. část seriálu „Jak na sílu“. V kaleidoskopu představujeme mimo jiné talent našich vícebojů Kateřinu Cachovovu, mezinárodní soutěže této disciplíny v Mariboru, zavedeme vás na dorostenecké MU do Maďarska a s veterány se podíváme do Portugalska. Kinogram je tentokrát věnovaný Barboře Špotákové a jejímu oštěpařskému „osobáku“ 62,69 z Turnova i s komentářem jejího trenéra Rudolfa Černého.


                                                       Příjemné počtění přeje František Macák

Některé články z ATLETIKY č. 6 si můžete přečíst zde.