přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Vychází březnová ATLETIKA

V těchto dnech vychází již 668. číslo časopisu Českého atletického svazu ATLETIKA.

Již před Velikonocemi vychází březnové, již 668. číslo časopisu ATLETIKA. Na 20 barevných stranách a 12stránkové příloze najdete nejen zpravodajství z HME v Madridu, ale i ze všech domácích halových šampionátů, od dospělých až po žactvo a to včetně kompletních výsledků i ze Zimního evropského vrhačského poháru v Turecku.

Pokračují  nové seriály. A co dál, Radku? To je titulek článku věnovaném Radku Zachovalovi. Dozvíte se o problémech i dalších plánech jednoho z největších českých sprinterských talentů.

Seriál z historie MS se věnuje šampionátu v Tokiu s fantastickou bitvou dálkařů i dodnes rozporuplnému přešlapu oštěpaře Jana Železného. Jména medailistů i kompletní českou účast najdete v příloze.

Exkluzivní reportáže nabízí stránky věnované světové atletice. Zavedeme vás do běžeckého ráje v Nairobi, na fotografiích představujeme všechny keňské krosové mistry.

Unikátní je stránka patřící Antarktickému maratonu i s unikátními fotografiemi pro časopis ATLETIKA od Jima Boka a Kima Moberlyho.

V záplavě mistrovských soutěží jsme nezapomněli na představení dalšího oddílu, tentokrát SK ZŠ Jablonné v Podještědí, ani na pravidelné rubriky rozhodčích a okénko z Antidopingového výboru věnované marihuaně.

V rozšířené příloze jsou výsledky všech mistrovských soutěží i další nejdůležitější výsledky z domova i ze světa, dále halové „dvacítky“ světových tabulek sezony 2005.

Bohatý je opět i kaleidoskop a v rubrice Po uzávěrce, se dostaly do ATLETIKY i poslední zprávy o krosovém MS, startu Českého běžeckého poháru i Hervis 1/2maratonu.

                                              Příjemné počtení v březnové ATLETICE přeje 
                                                                    František Macák