přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Vstupenky na Evropský pohár pro oddíly zdarma!

Zvýhodněné podmínky, tj. vstupenky zdarma, nabízíme atletickým oddílům a klubům, přihlášeným k ČAS.

Ve dnech 17. - 18. června 2006 se v Praze na Strahově uskuteční Evropský pohár družstev - 1. liga, skupina A. Evropská atletika, za účasti českého národního týmu mužů i žen, se tak po dlouhých devíti letech vrací opět do České republiky.

Pro Český atletický svaz bude tato akce sportovním svátkem a doufáme, že i pro Vás bude velkým zážitkem. Jde  o jedinečnou příležitost vidět skvělé evropské atlety v souboji s českými atletickými špičkami. Ve hře bude i boj o postup do Superligy EP, reálná šance je především u družstva mužů, ale ani ženy se jistě nenechají zahanbit a budou bojovat o co nejlepší umístění.

Na Evropský pohár je možné zakoupit dvoudenní vstupenku v hodnotě 50 Kč. Český atletický svaz se rozhodl nabídnout těm, kteří atletiku dělají aktivně či jinak působí v oddílech za zvýhodněné podmínky. Proto je možné zaslat vstupenky ZDARMA těm oddílům a klubům, které jsou přihlášeny k ČAS. Využijte této jedinečné příležitosti a přijeďte do Prahy podpořit český národní tým.

Kdy jindy budete mít šanci vidět napínavý souboj družstev s kvalitními sestavami českých i zahraničních atletů?

V případě Vašeho zájmu zašlete oficiální objednávku Vašeho klubu, oddílu na Český atletický svaz /Mgr. Dana Jonová, tel.: 233355337, e-mail: atletika@atletika.cz/.

Další informace k EP najdete na www.ecprague2006.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi,

                                                                              Organizační výbor EP