přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

26. června 2004, 21:06

Vícebojařský mítink v Ratingenu ve znamení domácích, Stehlík v Lille čtvrtý

V německém Ratingenu dnes začal vícebojařský mítink. Na čele jsou Knabe a Kesselschlägerová. Ve francouzském Lille na mítinku GP skončil Stehlík čtvrtý.

Do německého Ratingenu se opět po roce sjeli vícebojaři. Letos ovšem není účast taková jako v letech minulých, kdy zde závodili například Tomáš Dvořák či Roman Šebrle. Světový rekordman sice původně ve svých plánech ratingenský závod měl, ale nakonec se rozhodl nestartovat a dal přednost mistrovství republiky v Plzni, kde se představil v několika individuálních disciplínách. Čelní pozice v Ratingenu tak po prvním dnu drží vícebojaři Sebastian Knabe a Sonja Kesselschlägerová. Knabe po prvním dnu vede před Leyskesem, v úvodních pěti disciplínách nasbíral 4 143 bodů. Kesselschlägerová si v prvním dnu dokázala nastřádat 3 701 bodů a oba atleti budou do zítřejšího dne nastupovat s nadějí na start na olympijských hrách v Aténách.

Ve francouzském Lille na mítinku GP se z českých atletů představil koulař Petr Stehlík. Výkonem 19.37 metru obsadil konečnou čtvrtou pozici. 


Kompletní výsledky prvního dne z mítinku v Ratingenu naleznete zde.

Kompletní výsledky z mítinku Grand Prix ve francouzském Lille naleznete zde.   

Karolína Farská

Vytisknout