přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Veletrh SPORTEC 2005

23.–26. února 2005 se uskuteční 1. ročník specializovaného veletrhu výstavby, zařízení a údržby sportovišť SPORTEC 2005.

V prostorách zrekonstruovaného výstaviště v Praze Letňanech se představí široká škála firem včetně špiček z jednotlivých oborů.

Nomenklatura veletrhu je obsáhlá a zastřešuje vše od prvotního projektu sportoviště až po jeho finální vybavení.

Nedílnou součástí veletrhu bude odborný doprovodný program sestávající především z přednášek a seminářů. Partnery a garanty doprovodných programů jsou mimo jiné SOTKVO - Svaz odborných technických kontrolorů, výrobců, pracovníků montáží a opravářů zařízení hřišť, dětských hřišť, tělocvičen, sportovišť a posiloven, firma SPORTIN p. Čápa a dále pak TUBEKO SPORT, LUKAS s.r.o., PREPOLY, MAKAK, a SPRINTER.

Tématy přednášek, které proběhnou ve dnech 23. a 24. 2. 2005, budou: Umělé povrchy pro sportovní a dětská hřiště,
Umělé povrchy dopadových ploch na dětských hřištích,
Závady na vybavování dětských hřišť,
Hygienické zásady pro pískoviště,
Dětské úrazy a úrazovost na dětských hřištích,
Používání žíněnek a doskočišť,
Sportovní světelné ukazatele,
Lezecké stěny – podmínky a systémy stavby, lezecké prvky, vybavenost, dopadové plochy.

Veškeré informace o veletrhu naleznete na internetové adrese www.sportec.cz, kde jsou k dispozici také přihláškové materiály pro zájemce o účast na této specializované veletržní akci.

Závěrem dovolte, abychom Vás ještě jednou pozvali k návštěvě 1. ročníku specializovaného veletrhu výstavby, zařízení a údržby sportovišť SPORTEC 2005, ve dnech 23.–26. února 2005 do Pražského veletržního areálu v Letňanech, kde můžete současně navštívit také veletrhy SPORT PRAGUE 2005 jaro (28. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy) a TRAVEL EXPO 2005 (mezinárodní veletrh cestovního ruchu).