přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:27

TNT-FORTUNA meeting odkryl novou tvář

Krátce před halovým mistrovstvím světa v Kataru, kde se pokusí získat hvězdy pro nadcházející 4. ročník, spustili organizátoři kladenského vícebojařského mítinku novou podobu internetových stránek.

TNT-Fortuna meeting má za sebou tři úspěšné ročníky, díky čemuž mu bylo umožněno vstoupit do prestižní IAAF vícebojařské Challenge, která sdružuje nejvýznamnější mítinky světa. Při té příležitosti se organizátoři rozhodli inovovat také webovou prezentaci www.desetiboj-kladno.cz .

„Díky Challenge jsme zase o něco více na očích a tak se snažíme, aby bylo opravdu na co koukat. A to především na samotném mítinku v Kladně, kde je naší prioritou, aby byl skvěle obsazen, vše fungovalo a ideálně padl nějaký ten rekord. Snažíme se ale též o to, aby prezentace mítinku byla profesionální a přehledná. Myslím, že nová podoba internetových stránek tomu odpovídá,“ prohlásil ředitel mítinku Zdeněk Lubenský, který příští týden odjíždí na halové mistrovství světa do katarského Dauhá, aby posunul jednání s elitními světovými vícebojaři o účasti na nadcházejícím ročníku.

Ten se uskuteční 15. a 16. června tradičně na kladenském Sletišti. „Samozřejmě máme kromě Romana Šebrleho eminentní zájem například o Bryana Claye, Treye Hardeeho, Natalii Dobryňskou či Jessicu Ennisovou,“ upřesnil Lubenský.

Adam Pražák

Vytisknout