přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Středoškolský pohár jde do finále!

23. ročník Corny Středoškolského atletického poháru vyvrcholí v sobotu 23. října 2004 v atletické hale v Jablonci nad Nisou.Foto: Josef Čech
O titul nejlepšího středoškolského družstva České republiky se střetne celkem 16 celků. Čtrnáct vítězů krajských kol doplnila dvě družstva s nejvyšším bodovým ziskem. Vůbec nejlepším výsledkem v krajských kolech se blýskla Obchodní akademie Krupkovo náměstí v Praze, jejíž celek nasbíral 8727 bodů. V pozici spolufavoritů vstoupí do finálových bojů studenti Moravského reálného gymnázia v Olomouci (8670) a družstvo Gymnázia Břeclav (8605).  Sobotní odpoledne v jablonecké hale rozhodne nejen o nejlepších středoškolských atletických družstvech ČR, ale také o vítězi velké soutěže Corny o lyžařský zájezd do dolnorakouského Mostviertelu. Pololetní prázdniny v Alpách stráví závodníci družstva vylosovaného z finalistů Corny poháru. Soutěž o druhý vylosovaný zájezd, které se může zúčastnit kterákoliv střední škola bez podmínky startu v Corny Středoškolském atletickém poháru, pokračuje až do 10. listopadu.   

Podrobné informace o CORNY Středoškolském atletickém poháru naleznete v sekci ZAOSTŘENO NA..., nebo na internetových stránkách www.ssap.cz.

Tomáš Klement

Vytisknout

Související články