Startovky pro Turín zveřejněny

23. listopadu 2011, 11:26

Na stránkách EAA se objevil seznam přihlášených pro HME. Jaké je tabulkové postavení Čechů?

Kompletní seznam přihlášených - žen / mužů

Nejlepší osmičky v jednotlivých disciplínách

- navíc pozice českých reprezentantů - tučně - a počet přihlášených - kurzíva

Vysvětlivky: první výkon označuje výkon sezóny, druhý osobní rekord v hale

ŽENY

 

800 m

 

 

 

1.

ITA

Cusma Piccione Elisa

1:59.25i

1:59.25i

2.

GBR

Okoro Marilyn

1:59.27i

1:59.27i

3.

RUS

Savinova Mariya

1:59.45i

1:59.45i

4.

GBR

Meadows Jennifer

1:59.52i

1:59.52i

5.

UKR

Petlyuk Tetyana

1:59.63i

1:58.67i

6.

RUS

Zbrozhek Oksana

2:00.04i

1:59.11i

7.

CZE

Šatrová Dana

2:02.20i

2:02.20i

8.

UKR

Lupu Nataliya

2:02.27i

2:02.27i

15

závodnic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 m

 

 

 

1.

ESP

FERNÁNDEZ Nuria

4:01.77i

4:01.77i

2.

RUS

Alminova Anna

4:02.23i

4:02.23i

3.

RUS

Zolotova Yevgeniya

4:06.66i

4:06.66i

4.

SLO

ROMAN Sonja

4:07.70i

4:06.75i

5.

RUS

Yevdokimova Natalya

4:07.72i

4:07.72i

6.

ESP

RODRÍGUEZ Natalia

4:08.24i

4:08.24i

7.

GBR

Scott Susan

4:09.55i

4:09.07i

8.

GBR

England Hannah

4:09.90i

4:09.90i

16.

CZE

Lustigová Marcela

4:15.45i

4:15.45i

22

závodnic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m př.

 

 

 

1.

ESP

ONYIA Josephine

7.95i

7.84i

2.

BEL

Berings Eline

7.97i

7.97i

3.

IRL

O'Rourke Derval

7.99i

7.84i

4.

NOR

Vukicevic Christina

8.00i

8.00i

5.

RUS

Kondakova Yuliya

8.02i

8.00i

6.

UKR

Krasovska Olena

8.03i

8.01i

6.

CZE

Škrobáková Lucie

8.03i

8.03i

6.

RUS

Solovyova Anastasiya

8.03i

8.03i

28

závodnic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výška

 

 

 

1.

CRO

VLASIC Blanka

2.05i

2.05i

1.

GER

Friedrich Ariane

2.05i

2.05i

3.

RUS

Gordeyeva Irina

2.01i

2.01i

4.

RUS

Klyugina Viktoriya

2.00i

2.00i

5.

ESP

BEITIA Ruth

1.98i

2.01i

5.

RUS

Shkolina Svetlana

1.98i

1.98i

7.

ITA

Di Martino Antonietta

1.96i

2.00i

7.

CZE

Straková Iva

1.96i

1.96i

16

závodnic

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyč

 

 

 

1.

RUS

Golubchikova Yuliya

4.71i

4.75i

1.

GER

Spiegelburg Silke

4.71i

4.71i

3.

GER

Hingst Carolin

4.60i

4.70i

3.

GER

Battke Anna

4.60i

4.60i

5.

RUS

Kiryashova Aleksandra

4.55i

4.55i

6.

POL

Piwowarska Joanna

4.51i

4.51i

7.

GER

Gadschiew Kristina

4.50i

4.50i

8.

GBR

Dennison Kate

4.46i

4.46i

11.-12.

CZE

Ptácníková Jirina

4.40i

4.40i

22

závodnic

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trojskok

 

 

 

1.

RUS

Taranova-Potapova Anastasiya

14.67i

14.67i

2.

SLO

SESTAK Marija

14.52i

15.08i

3.

ROU

Bujin Cristina

14.35i

14.35i

4.

SVK

Veldáková Dana

14.30i

14.30i

5.

ITA

Martinez Magdelin

14.28i

14.81i

6.

SRB

Topic Biljana

14.27i

14.27i

7.

EST

LEIBAK Kaire

14.20i

14.26i

8.

SLO

RODIC Snezana

14.18i

14.18i

15.

CZE

Šestáková Martina

14.02i

14.02i

21

závodnic

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pětiboj

 

 

 

1.

RUS

Bogdanova Anna

4784i

4784i

2.

EST

KAND Kaie

4580i

4580i

3.

NED

Wisse Yvonne

4536i

4536i

4.

GER

Schulz Christine

4517i

4517i

5.

FRA

Nana Djimou Antoinette

4487i

4487i

6.

LAT

Grabuste Aiga

4463i

4463i

7.

ITA

Doveri Francesca

4423i

4423i

8.

LTU

ZEMAITYTE Viktorija

4415i

4415i

10.

CZE

Rosolová Denisa

4367i

4632i

15

závodnic

 

 

 

MUŽI

 

60 m

 

 

 

1.

GBR

Chambers Dwain

6.51i

6.51i

2.

GBR

Williamson Simeon

6.53i

6.53i

3.

ITA

Cerutti Fabio

6.55i

6.55i

3.

GBR

Pickering Craig

6.57i

6.55i

5.

GER

Schwab Stefan

6.59i

6.59i

5.

POL

Kuc Dariusz

6.59i

6.59i

7.

ITA

Collio Simone

6.60i

6.55i

7.

ITA

Di Gregorio Emanuele

6.60i

6.60i

14.-16.

CZE

Žilka Libor

6.66i

6.66i

36

závodníků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 m

 

 

 

1.

ITA

Licciardello Claudio

46.03i

46.03i

2.

IRL

Gillick David

46.18i

45.52i

3.

GBR

Buck Richard

46.22i

46.22i

4.

ITA

Galvan Matteo

46.26i

46.26i

5.

AUT

Zeller Clemens

46.27i

46.27i

6.

SWE

WISSMAN Johan

46.39i

46.04i

7.

GBR

Leavey Nick

46.60i

46.60i

8.

ROU

Vieru Ioan

46.70i

45.94i

12.

CZE

Szetei Petr

46.96i

46.96i

28

závodníků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m př.

 

 

 

1.

RUS

Borisov Yevgeniy

7.45i

7.44i

2.

FRA

Doucouré Ladji

7.52i

7.42i

2.

NED

Sedoc Gregory

7.52i

7.52i

4.

CZE

Svoboda Petr

7.55i

7.55i

5.

GBR

Turner Andy

7.57i

7.55i

6.

ESP

QUIÑÓNEZ Jackson

7.62i

7.52i

7.

FRA

Darien Garfield

7.63i

7.63i

7.

GER

Balnuweit Erik

7.63i

7.63i

27

závodníků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výška

 

 

 

1.

RUS

Ukhov Ivan

2.40i

2.40i

2.

SWE

THÖRNBLAD Linus

2.36i

2.38i

3.

UKR

Shapoval Viktor

2.33i

2.33i

4.

RUS

Dmitrik Aleksey

2.30i

2.34i

4.

ITA

Ciotti Nicola

2.30i

2.31i

4.

GER

Spank Raul

2.30i

2.30i

4.

POL

Bednarek Sylwester

2.30i

2.30i

4.

RUS

Shustov Aleksandr

2.30i

2.30i

12.-20.

CZE

Bába Jaroslav

2.27i

2.37i

30

závodníků

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyč

 

 

 

1.

FRA

Lavillenie Renaud

5.81i

5.81i

2.

RUS

Gerasimov Pavel

5.81i

5.81i

3.

SWE

JENG Alhaji

5.81i

5.81i

4.

GER

Ecker Danny

5.80i

6.00i

5.

GER

Straub Alexander

5.80i

5.80i

6.

GER

Scherbarth Tobias

5.76i

5.76i

7.

GBR

Lewis Steven

5.75i

5.75i

7.

GER

Mohr Malte

5.75i

5.75i

12.-13.

CZE

Balner Michal

5.66i

5.66i

20

závodníků

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dálka

 

 

 

1.

GRE

Tsátoumas Loúis

8.20i

8.20i

2.

FRA

Sdiri Salim

8.17i

8.27i

2.

GER

Bayer Sebastian

8.17i

8.17i

4.

FRA

Gomis Kafetien

8.07i

8.09i

4.

POL

Starzak Marcin

8.07i

8.07i

6.

CZE

Novotný Roman

8.05i

8.05i

7.

GER

Winter Nils

8.02i

8.02i

8.

GER

Stolz Christoph

8.01i

8.01i

31

závodníků

 

finále osmičlenné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedmiboj

 

 

 

1.

NED

Sintnicolaas Eelco

6036i

6036i

2.

FRA

Logel Franck

5985i

5985i

3.

EST

RAJA Andres

5966i

5966i

4.

GER

Niklaus André

5960i

6192i

5.

ITA

Frullani William

5950i

5950i

6.

RUS

Kislov Aleksandr

5934i

5935i

7.

FRA

Querin Gaël

5833i

5833i

8.

RUS

Drozdov Aleksey

5796i

6225i

-

CZE

Šebrle Roman

bez letošního výkonu

6438i

15

závodníků

 

 

 

 

  

Michal Procházka
Vytisknout

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí