přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

První start Pavly Rybové o víkendu

Tento pátek a sobotu se v Otrokovicích uskuteční další ročník halového mítinku. Kromě tyčkařky Rybové budou startovat např. Martina Darmovzalová či Jan Kudlička.

Otrokovický závod bude prvním pro Pavlu Rybovou, která se tak po delší době představí v ČR. Jejím cílem je skočit limit, i když to má ztížené tím, že přílet ze soustředění na Kanárských ostrovech je v pátek 23:30. Z letiště se tyčkařka ihned přemístí do Otrokovic.

Z českých reprezentantů se představí také dálkařka a trojskokanka Martina Darmovzalová, koulař Remigius Machura a tyčkař Jan Kudlička. Svoji účast již přislíbili také sprinteři Šmotek a Žilka a domácí překážkář Kouřil.

"Bohužel nejlepší čeští výškaři a výškařky jsou na Moravské Daylong Tour, takže nebudou. Nicméně se snažíme nabídnout osm kvalitních disciplín, ne jen výšku," řekl Michal Petřík z pořádajícího oddílu. Diváci se tak mohou těšit např. na slovenské závodníky Luboše Benka, Michala Kabelku a Nizozemce Martÿna Nuÿense. Na startu se objeví také Jiří Křehula a v Otrokovicích populární Dalibor Hon.

V loňském roce se v Otrokovicích dařilo jak koulaři Machurovi, tak tyčkaři Kudličkovi. Oba si v Městské sportovní hale vylepšili svá osobní maxima.

Více informací naleznete zde.

 

David Klempíř

Vytisknout