přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Průběžné tabulky – upozornění!

Vážení sportovní přátelé, v rámci přechodu na nový systém statistiky a výsledků, který jsme již několikrát avizovali jak na www.atletika.cz,

tak v Atletických listech, bychom Vás rádi upozornili na některé skutečnosti. Od úterý 21. února se průběžné tabulky budou generovat přímo z  programu Statistika, který je napojen na výsledky upravené do potřebné podoby z programu Atletická kancelář. Je možné, že do vyladění systému bude nějakou dobu docházet k nepřesnostem.

Problémy totiž mohou nastat u výsledků, které nám posíláte z jiných zdrojů než je program Atletická kancelář. Chybně napsaný údaj, např. jméno závodníka nebo oddíl, se automaticky vloží do průběžných tabulek a bude zde do té doby, než výsledky zrevidujeme. Žádáme Vás, abyste nás na případné nepřesnosti urychleně upozornili na dvokac@atletika.cz.

Upozorňujeme uživatele, že do průběžných tabulek se nadále budou psát výkony pouze od atletů, kteří jsou v databázi ČAS. Projeví se to hlavně u žákovských kategorií, kde řada závodníku není registrována. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s Vámi.

David Vokáč

Vytisknout