přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:27

Předsednictvo rozhodlo o pořadatelích M ČR

Na dnešním zasedání Předsednictva Českého atletického svazu proběhla prezentace kandidatur na pořádání domácích šampionátů pro rok 2010. Hlasování rozhodlo o pořadatelích nadcházejícího roku.

Na domácí šampionát seniorů pro rok 2010 kandidoval Třinec a Brno. Pořadatelem M ČR na dráze seniorů pro rok 2010 se nakonec stala Tělovýchovná jednota Třineckých železáren.


Foto: Předseda ČAS Libor Varhaník gratuluje starostce města Třince RNDr. Věře Palkovské a zástupci třineckého oddílu Mgr. Zdeňku Valachovi k úspěšné kandidatuře.

Mistrovství České republiky družstev bude v roce 2010 hostit Vyškov (AK AHA Vyškov). Druhým kandidátem byla TJ Lokomotiva Břeclav.

 

Foto: Smlouvu o pořádání M ČR převzal místostarosta města Vyškov L. Kadlec a zástupci oddílu AHA Vyškov manželé Hajzlerovi.

Domácí šampionát 22letých poputuje pro rok 2010 do Břeclavi. Dalším kandidátem byl SK Nové Město nad Metují.

Foto: Předseda ČAS gratuluje Z. Chlumeckému a Z. Kalužíkovi k vítězství.

Mistrovství ČR v přespolním běhu mělo dva kandidáty, oba z Českých Budějovic. Předsednictvo hlasováním rozhodlo ve prospěch Sportovního klubu Čtyři Dvory. Druhým zájemcem o pořádání domácího šampionátu v krosu byla Tělovýchovná jednota Sokol České Budějovice.

Foto: Zástupce oddílu Ing. Bohuslav Vít přebírá smlouvu k M ČR v přespolním běhu z rukou předsedy ČAS Libora Varhaníka.

M ČR ve vícebojích se uskuteční ve Staré Boleslavi oddílem AO TJ Slavoj Stará Boleslav. M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek bude pořádat TJ Maratonstav Úpice v Janských Lázních Černé hoře. M ČR na dráze juniorů a dorostu se uskuteční v roce 2010 v Táboře s pořadatelem TJ Vodní stavby. M ČR na dráze žactva bude pořádat ASK Slavia Praha. M ČR v půlmaratonu uspořádá AC Domažlice společně s KASem Plzeň v Plzni. Halové M ČR juniorů a dorostu  a halové M ČR mužů a žen se uskuteční v pražské Stromovce s pořadatelem Olymp Praha. Halový domácí šampionát žactva bude pořádat TJ Liaz Jablonec.

Karolína Farská

Vytisknout