přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Předplatné jako dárek

Nevíte, co dát svým blízkým – atletickým příznivcům - pod vánoční stromeček? Máme pro Vás tip! Předplaťte jim časopis Atletika.

Tiskové oddělení ČAS pro Vás v letošním roce připravilo novinku – darovací kupón, kterým můžete potěšit své blízké. Předplaťte svým ratolestem, kamarádům, známým či komukoliv budete chtít časopis Atletika a my Vám zašleme pohledný darovací kupón, který mohou najít pod vánočním stromkem.

Máte dvě možnosti předplatného:

1. Již od prosince 2006 (12/06 – 11/07) - v tomto případě je potřeba předplatit kupón do 10. prosince (převodem na účet, složenkou (variabilní symbol Vás sdělí telefonicky naše asistentka) či přímo v tiskovém oddělení ČAS)

2. Od ledna 2007 (1/07 – 12/07) – v tomto případě máte možnost předplatit kupón do 10. prosince, pokud budete platit převodem na účet či složenkou. Pro opozdilce máme ještě možnost platby přímo v tiskovém oddělení ČAS a to až do 20. prosince.

Darovací kupóny budou k dispozici od 10. prosince přímo v tiskovém oddělení ČAS nebo Vám ho můžeme zaslat poštou na Vámi uvedenou adresu po telefonické domluvě.

Neváhejte a pište nebo volejte!

Stačí zatelefonovat naší asistentce Michaele Hejnové na tel. 233 014 444 či napsat prostřednictvím elektronické pošty na redakce@atletika.cz

Karolína Farská

Vytisknout