přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Právě vychází nová Atletika!

Časopis Atletika prošel do nového roku zásadní proměnou.

Všimnete si toho hned. Ne-li rovnou na první, pak určitě nejpozději na druhý pohled. Časopis Atletika odložil při vstupu do 58. ročníku své existence tradiční černobílý kabát a prozářil se barvami. Počet vnitřních stran přitom narostl na rovný dvojnásobek. Graficky se přihlásil k modernímu stylu a snaží se být přehlednějším i atraktivnějším.

Proměna vnější tváře je ale jen jednou stránkou nové koncepce. Ta druhá, a patrně zásadnější, se týká obsahu. Redakce se pokusila vyjít vstříc prosbám, které přicházely z mnoha různých stran,  a podstatnou část časopisu věnuje atletické přípravě. Zavedli jsme stálé rubriky Abeceda tréninku či Trénink osobnosti, zvláštní kapitoly jsou věnovány rozvoji kondičních schopností a specifické problematice přípravy mládeže. Svůj seriál článků bude na stránkách Atletiky publikovat jeden z předních konzultantů pro výživu Ing. Petr Havlíček.  A to ještě není všechno! V příloze, určené především odborným sdělením, bychom rádi měsíc co měsíc prezentovali aktuální metodické materiály.

Ani v nové podobě časopisu samozřejmě nebudou chybět ohlédnutí za významnými atletickými událostmi z domova i ze světa. Pokusíme se vypíchnout z nich to hlavní a předložit Vám zasvěcený komentář.  V každém čísle časopisu Atletika si budete moci přečíst rozhovor se zajímavou atletickou osobností, přineseme Vám reportáž z pozoruhodných míst či událostí, v rubrice Téma pro Vás zpracujeme materiál týkající se aktuální problematiky. Nezapomeneme na talentované mládí ani na portréty atletických oddílů, nahlédneme s Vámi na klíčové okamžiky atletické historie a svůj prostor dostanou i kuriozity z planety Královny všech sportů a soutěžní fotokoutek.

A co za to všechno zaplatíte? Jednotlivý výtisk Atletiky bude na stáncích k mání za 35 Kč. Oproti minulým letům jsme tedy o něco podražili. Abychom Vám to ale vynahradili, nabízíme širokou paletu zvýhodnění v podobě různých možností předplatného. To standardní na jeden rok stojí 380 Kč (úspora 40 Kč, tedy více jak 1 číslo zdarma). Registrovaní atleti mají navíc nárok na slevu, pro ně vyjde roční předplatné na pouhých 345 Kč! Zaplatí tedy jen deset čísel z dvanácti a ještě jim pětikoruna zbyde. A pokud pošle atletický oodíl hromadnou objednávku? Pak se cena za jedno číslo propadne ještě o několik pater níže.   

Více informací k časopisu i předplatnému v sekci ZAOSTŘENO NA...

Adam Pražák

Vytisknout