přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Pozvánka do Otrokovic

Oddíl TJ Jiskra Otrokovice připravil při příležitosti oslav 70 let klubu zajímavě obsazený mítink.


Tomáš Dvořák, Petr Stehlík, Remigius Machura a Stanislav Sajdok - to jsou jména, která zvou z plakátů po celých Otrokovicích diváky do Sportovní haly u koupaliště. Obaly Morava halový mítink 2006, který se uskuteční 27.-28. 1., slibuje podívanou ve výšce, sprintu, překážkách, dálce, trojskoku, kouli a tyčce. Pro Tomáše Dvořáka budou Otrokovice letos jedním z prvních halových závodů, když pro nachlazení vynechal Pražské přebory.

O limit na HMS v Moskvě se v Otrokovicích možná pokusí výškařka Romana Dubnová, která si včera večer vylepšila své halové maximum na 1.91 a podle svých slov mohla skočit i 1.94 m. Překážkář Stanislav Sajdok letos zvládl 60 m př. na Strahově za 7.87, nominační limit je 7.70 s. Na trati by se měl potkat s Pavlem Ďuricou a Janem Kouřilem. Ve výšce se mj. představí slovenští atleti Horák a Kabelka a v jednání jsou stále ještě starty dalších zahraničních sportovců.

Oslavy 70 let organizované atletiky v Otrokovicích začnou zítra závody mladších kategorií. Večer čeká na návštěvníky slavnostní ples v hotelu Společenský dům a v sobotu se naplno rozjedou závody mužů a žen.

Podrobnější informace o mítinku naleznete zde.

David Klempíř

Vytisknout