přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Pojeďte za nejlepší světovou atletikou!

Cestovní agentura Brigateam, s.r.o. pro vás opět přichystala úchvatnou podívanou při největších atletických akcích roku.

Na vlastní oči můžete sledovat souboje nejzářivějších hvězd evropské a světové atletiky na zájezdech Brigateamu na:  Mistrovství světa v Helsinkách Mítink Weltklasse
v Curychu


 

                                                  Superligu EP  
                                                   ve FlorenciiMS HELSINKY

Po vydařeném zájezdu Brigateamu do dějiště halového ME v Madridu, kam přicestovalo fandit českým reprezentantům několik desítek atletických nadšenců, bude dalším atletickým bonbónkem letošní sezóny mistrovství světa v Helsinkách. Vybrali jsme pro Vás čtyři dny s největším hitem české atletiky posledních let - desetibojem. Helsinky jsou městem zeleně, s přístavem přímo uprostřed města u tržiště, kde je denně k dispozici   množství čerstvého ovoce, zeleniny a ryb. Helsinky mají řadu památek a zajímavou moderní architekturu, skvělou sportovní halu Finlandia a taky budou mít určitě každý den našlapaný olympijský stadion diváky, protože Finové atletice rozumějí.

Zveme Vás na atletiku do města a na stadion, kde Emil Zátopek spolu s paní Danou dokázali získat na olympijských hrách v roce 1952 čtyři zlaté medaile! Věříme, že po 53 letech opět uvidíme stoupat na stožár vítězů českou vlajku.

Cena zájezdu: 32.990 Kč.
V ceně zájezdu je letecká doprava Praha–Helsinky–Praha, letecká a bezpečnostní taxa, vstupenky na stadion, ubytování v hotelu se snídaní, transfer z letiště do hotelu a zpět, povinné cestovní připojištění. Platí se buď přímo u Brigateamu v Chebu, nebo na účet č. 72374503/0300 u ČSOB Cheb.

Sleva:
při platbě do 30. 5. 2005 – 32.490 Kč.

Přihláška: nejpozději do 10. 7. 2005

Odlet: 
Z Prahy v pondělí 8. 8. 2005 ve 12.35 hodin (sraz na letišti v 10.30 hodin). Přílet do Helsinek v 16.00 hodin. Ubytování v hotelu EUROHOSTEL 2 (zajištěna pouze snídaně). Odlet zpět v pátek 12. 8. 2005 z Helsinek v 16.50, přílet do Prahy v 18.25 hodin.

******************************************************

GOLDEN LEAGUE CURYCH

Již po patnácté Vás povezeme na atletický mítink "Weltklasse" v Curychu, který je vždy ozdobou světové atletické sezóny. Pět dní po mistrovství světa dojde ke konfrontaci těch, kteří se do Helsinek nedostali (třeba další američtí sprinteři) s mistry světa a dalšími medailisty. Čeká nás opět fantastická podívaná pro opravdové atletické labužníky.

TENTO MÍTINK JIŽ VIDĚL 23 SVĚTOVÝCH REKORDŮ, BUĎTE PŘI
DALŠÍCH!

Cena zájezdu: 3.690 Kč (se vstupenkou na stání do cílové zatáčky), je jí třeba uhradit hned s přihláškou. Platí se buď přímo u CA Brigateamu v Chebu, nebo peněžní poukázkou na účet č.72374503/0300 u ČSOB Cheb. Při nástupu do autobusu je třeba se prokázat složenkou o zaplacení. V ceně zájezdu je zahrnuto – doprava z Chebu do Curychu a zpět autobusem Karosa, vstupenka, základní pojištění (bez léčebných výloh).
 
Slevy: 
Při účasti na zájezdu (nepočítá se rok 2005) 10x je cena 3.090 Kč,
při platbě do 31. 1. 2005 – 3.390 Kč.
Lze uplatnit pouze jednu ze slev.

Přihláška:
 nejpozději do 31. 7. 2005

Odjezd:
Autobus odjíždí z Chebu 18. 8. 2005 ve 22.00 hodin od Bowling clubu (100 m od hlavní budovy ČD), z Curychu odjíždíme ihned po skončení Weltklasse (tj. kolem 24.00 hodin), v dopoledních hodinách 20. 8. 2005 je návrat do Chebu.
V autobuse je možno zakoupit za Kč pití (limo, pivo, kávu, polévky).

Nečekejte s přihláškou na poslední chvíli, o tento zájezd je opravdu mimořádný zájem.

******************************************************

EVROPSKÝ POHÁR DRUŽSTEV - FLORENCIE 2005

Naši muži mezi elitou
Reprezentačnímu družstvu mužů České republiky se podařilo postoupit do elitní skupiny Evropského poháru, mezi nejlepších osm celků Evropy. Soupeři českých atletů budou Německo, Francie, Polsko, Velká Británie, Itálie, Rusko a Španělsko. Český tým v této mimořádné konkurenci potřebuje, aby ho čeští fandové povzbudili v boji o udržení v této nejvyšší soutěži. Soutěž byla rozložena do tří dnů, účastníci zájezdu uvidí druhý a třetí den nabitý atletikou. Ve Florencii se zároveň koná nejvyšší soutěž Evropského poháru žen.

Nádherné město, skvělá atletika
Letošní Superligu Evropského poháru hostí italská Florencie, skutečná pokladnice uměleckých klenotů a významných historických památek. Účastníci zájezdu CA Brigateam se budou moci po oba dny věnovat prohlídce města, takže tento zájezd (ve kterém nejsou nabízeny vstupenky – bude jich dostatek před samotnými závody) je příjemný i pro Vaše přátele, přítelkyně nebo rodinné příslušníky, kterým se bude průvodkyně věnovat podle jejich přání.  

Cena zájezdu: 5.590 Kč – platba na účet č. 72374503/0300. V ceně je zahrnuta doprava autokarem z České republiky do Florencie a zpět, ubytování na jednu noc v hotelu se snídaní, průvodce, základní pojištění.  
 
Odjezd:
Autobus odjíždí z Plzně (autobusové nádraží) v pátek 17. 6. 2005 v 16.00 hod. Poté z Prahy (od hotelu Diplomat) v 18.00 hodin a z Chebu ve 20.30 odjíždí směrem SRN (Pomezí nad Ohří). V sobotu dopoledne prohlídka Florencie, pak ubytování v hotelu (možnost odpočinku), večer atletika a v neděli opět návštěva různých památek, večer opět atletika a hned po skončení odjezd po stejné trase. V České republice jsme v pondělí dopoledne. V autobuse je možno zakoupit za Kč pití.

Věřím, že naše žlutá divácká trička opět budou ve velkém množství svítit na stadionu, kde se bude dařit českým atletům!
                                                                                    Váš Jacek Přibáň

Informace a přihlášky:
CA Brigateam,
Svobody 25, 350 02 Cheb,
Tel.: 354 433 081
Fax: 354 433 081
Mobil: 777 740 235
E-mail: ck.brigateam@quick.cz