přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Podpořte český národní tým v Superlize EP!

Cestovní agentura Brigateam pořádá divácký zájezd do překrásné Florencie, kde budou 18. a 19. června čeští atleti bojovat v nejvyšší soutěži Evropského poháru.
ZÁJEZD NA EVROPSKÝ POHÁR DRUŽSTEV - FLORENCIE 2005

Naši muži mezi elitou
Reprezentačnímu družstvu mužů České republiky se podařilo postoupit do elitní skupiny Evropského poháru, mezi nejlepších osm celků Evropy. Soupeři českých atletů budou Německo, Francie, Polsko, Velká Británie, Itálie, Rusko a Španělsko. Český tým v této mimořádné konkurenci potřebuje, aby ho čeští fandové povzbudili v boji o udržení v této nejvyšší soutěži. Soutěž byla rozložena do tří dnů, účastníci zájezdu uvidí druhý a třetí den nabitý atletikou. Ve Florencii se zároveň koná nejvyšší soutěž Evropského poháru žen.

Nádherné město, skvělá atletika
Letošní Superligu Evropského poháru hostí italská Florencie, skutečná pokladnice uměleckých klenotů a významných historických památek. Účastníci zájezdu CA Brigateam se budou moci po oba dny věnovat prohlídce města, takže tento zájezd (ve kterém nejsou nabízeny vstupenky – bude jich dostatek před samotnými závody) je příjemný i pro Vaše přátele, přítelkyně nebo rodinné příslušníky, kterým se bude průvodkyně věnovat podle jejich přání.  

Cena zájezdu: 5.590 Kč – platba na účet č. 72374503/0300. V ceně je zahrnuta doprava autokarem z České republiky do Florencie a zpět, ubytování na jednu noc v hotelu se snídaní, průvodce, základní pojištění.  

Odjezd:
Autobus odjíždí z Plzně (autobusové nádraží) v pátek 17. 6. 2005 v 16.00 hod. Poté z Prahy (od hotelu Diplomat) v 18.00 hodin a z Chebu ve 20.30 odjíždí směrem SRN (Pomezí nad Ohří). V sobotu dopoledne prohlídka Florencie, pak ubytování v hotelu (možnost odpočinku), večer atletika a v neděli opět návštěva různých památek, večer opět atletika a hned po skončení odjezd po stejné trase. V České republice jsme v pondělí dopoledne. V autobuse je možno zakoupit za Kč pití.

Věřím, že naše žlutá divácká trička opět budou ve velkém množství svítit na stadionu, kde se bude dařit českým atletům!
                                                                                    Váš Jacek Přibáň

Informace a přihlášky:
CA Brigateam,
Svobody 25, 350 02 Cheb,
Tel.: 354 433 081
Fax: 354 433 081
Mobil: 777 740 235
E-mail: ck.brigateam@quick.cz

Související články