29. 7. 2016

Hejnová věří v příčky nejvyšší

Zuzana Hejnová zaklekla v Táboře po dvou měsících do závodních bloků a otestovala svou formu na dvoustovce. Jak je se svým startem spokojená a v jakém naladění se nachází dva týdny před olympijským svátkem? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

28. 7. 2016

Nerdi ladí na Rio

Nymburk je tradiční destinací, kterou naši elitní atleti volí pro závěrečnou přípravu před vrcholem sezóny. Letos jsou to olympijské hry v Riu de Janeiru. Nechyběli ani členové skupiny Decathlon Nerd, kteří budou letos pod pěti kruhy startovat, a to vícebojař Adam Sebastian Helcelet a dálkař Radek Juška. Oba čeká jejich olympijská premiéra.

27. 7. 2016

Juška složil táborský reparát

O nejzářivější výkon letošní Velké ceny Tábora se postaral dálkař Radek Juška, který ozdobil mítink dvěma osmimetrovými skoky. Na dvoustovce se představila po dvouměsíční závodní pauze Zuzana Hejnová.

26. 7. 2016

Hrubou čeká olympijská premiéra

Výškařka Michaela Hrubá získala zlatou medaili na nedávno skončeném juniorském světovém šampionátu v Bydhošti a přidala tak titulu dorostenecké mistryně světa a ten juniorský. Jak hodnotí své vystoupení a jaké je její naladění před odletem na olympijské hry?

24. 7. 2016

Hrubá je juniorskou mistryní světa

Česká atletika se nakonec dočkala na mistrovství světa juniorů medaile a dokonce té nejcennější. Zasloužila se o ni výškařka Michaela Hrubá. Lada Pejchalová zůstala těsně pod stupni vítězů. Štafeta čtvrtkařek byla sedmá.

23. 7. 2016

Štafeta juniorek do boje o medaile

Pátý den mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti měla česká atletika zastoupení ve třech disciplínách.

23. 7. 2016

Farah dominoval na domácí půdě

Vrchol druhého dne Diamantové ligy v Londýně obstaral domácí vytrvalec Mo Farah, který se dostal do čela světových tabulek na pětce.

23. 7. 2016

Diamantový Londýn viděl světový rekord

První den Diamantové ligy nabídl skvělou atletickou podívanou, která vyvrcholila světovým rekordem na stovce překážek žen. Jakub Vadlejch ovládl závod oštěpařů. Usain Bolt potvrdil nominaci na Rio.

22. 7. 2016

Vokálová sedmá ve finále na 400 metrů překážek

O nejlepší český výsledek čtvrtého dne MSJ se zasloužila Tereza Vokálová, která vybojovala sedmou příčku ve finále na čtvrtce překážek.

21. 7. 2016

Švábíková sedmá, Vokálová do finále

O nejvýraznější české výsledky třetího dne na MSJ se postaraly tyčkařka Amálie Švábíková, která obsadila sedmé místo a také Tereza Vokálová, která se probila do finále.

20. 7. 2016

Tabačková čtvrtá na světě

Zatím o nejlepší český výsledek na mistrovství světa juniorů se postarala oštěpařka Nikola Tabačková, která skončila ve finále oštěpu na čtvrtém místě.

19. 7. 2016

Tabačková a Švábíková jsou ve finále

Dvě finálové účasti vybojovaly české atletky při dnešním programu MSJ. Podařilo se postoupit oštěpařce Nikol Tabačkové a tyčkařce Amálii Švábíkové. Dál jde i čtvrtkařka Zdeňka Seidlová. Desetibojař Ondřej Kopecký je průběžně osmnáctý.

18. 7. 2016

Juniorský svět klepe na dveře

Zítra v dopoledních hodinách odstartuje mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti. Česká výprava je na místě již v kompletním složení a naši reprezentanti se připravují na své starty.

17. 7. 2016

Štafeta šestá, Forejt devátý

Poslední den soutěží evropského šampionátu do 17 let v Tbilisi měla česká atletika ještě tři želízka v ohni. Ve svých finále se představili diskař Michal Forejt, mílařka Alice Prokešová a také štafeta chlapců.

17. 7. 2016

Informace o příletu výpravy z ME 17

Přinášíme několik informací týkajících se návratu našich reprezentantů z evropského šampionátu v Gruzii a možnosti následného vyšetření.

16. 7. 2016

Tbilisi zažilo české medailové žně

Jedna zlatá a dvě bronzové medaile, to je dnešní bilance českého týmu na evropském šampionátu do 17 let. Mistryní Evropy se stala kladivářka Kateřina Skypalová. Bronzovou radost přidala sprinterka Nikola Bendová a také tyčkařka Amálie Švábíková.

16. 7. 2016

Dvaadvacítky na mezistátku stříbrné

Ve slovinském Mariboru se konalo mezistátní utkání do 22 let. V konkurenci Polska, Slovinska a Maďarska obsadili naši atleti v obou kategoriích druhá místa.

16. 7. 2016

Informace o příletu z ME 17

Informace pro zákonné zástupce členů atletické výpravy v Tbillisi

15. 7. 2016

Holuša zaběhl na DL český rekord

Jakub Holuša vylepšil na mítinku Diamantové ligy v Monaku svůj národní rekord. Čtvrtkař Pavel Maslák si vylepšil nejlepší letošní čas a Barbora Špotáková skončila třetí.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.