Aktuality

11. 8. 2016

Atleti odpočítávají poslední hodiny

Již zítra odstartují atletické soutěže na olympijských hrách v Riu. Naši reprezentanti se postupně aklimatizují a ladí formu. Jak se jim zatím v dějišti her líbí a jak se cítí před svými starty?

11. 8. 2016

Favorité pro Rio - sprinty

Dnes představujeme favority sprinterských klání na olympijských hrách v Riu.

11. 8. 2016

Veselý: Byl jsem ochuzený o emoce

Oštěpař Vítězslav Veselý by měl zpětně získat olympijskou medaili. Bronz mu má připadnout za závod v Londýně, kde dosud stříbrný Oleksandr Pjatnycja dopoval. „Bavili jsme se o něm, když se zpětně začaly testovat vzorky,“ připouští Veselého trenér Jan Železný. Samotný Veselý má ze všeho rozporuplné pocity.

10. 8. 2016

Favorité pro Rio - běhy

V představování medailových kandidátů pro Rio se dnes budeme věnovat běhům na střední a dlouhé tratě.

10. 8. 2016

Postřehy šéfa výpravy II.

Atletická klání na olympijských hrách v Riu se nezadržitelně blíží. Přinášíme vám další poznatky šéfa výpravy Tomáše Janků.

10. 8. 2016

Veselý dostane dodatečně olympijský bronz

Oštěpař Vítězslav Veselý by měl dodatečně dostat bronzovou medaili z olympijských her v Londýně. Stane se tak po diskvalifikaci Ukrajince Olexandra Pjatnycji, který dopoval.

9. 8. 2016

Favorité pro Rio - skoky

V představování medailových kandidátů pro olympijské hry se dnes budeme věnovat skokanským disciplínám.

8. 8. 2016

Druhá skupina atletů odletěla na OH

Dnes odcestovala druhá skupina atletů, kteří nás budou reprezentovat na olympijských hrách. Na cestě do Brazílie jsou například Zuzana Hejnová nebo naši oštěpaři.

8. 8. 2016

Favorité pro Rio – vrhy a hody

Atletické soutěže na olympijských hrách se již nezadržitelně blíží. Budeme vám tedy postupně představovat hlavní kandidáty na cenné kovy v jednotlivých disciplínách. Začínáme s vrhy.

7. 8. 2016

Atleti začínají v Riu s tréninkem

Čeští reprezentanti se postupně aklimatizují v dějišti olympijských her a začínají s lehkými tréninky, aby byli perfektně připraveni na své starty.

7. 8. 2016

Vrchaři bojovali o republikové medaile

Nejlepší čeští vrchaři se sešli v Lipové, která hostila jejich republikový šampionát. Závod byl zároveň i kvalifikací pro světový šampionát v Bulharsku.

6. 8. 2016

Postřehy šéfa výpravy I.

Olympijské hry v Riu odstartovaly a i tentokrát nás bude šéf výpravy Tomáš Janků informovat o dění v českém táboře. Zde je první ochutnávka.

5. 8. 2016

„Amsterdamské“ číslo, předkrm před Riem

Olympijský oheň se v Brazílii rozhoří už za pár hodin. Atletika pod pěti kruhy však, jak dobře víme, startuje tradičně až za týden. Pro ukrácení dlouhé chvíle, a nejen proto, tu je jediný specializovaný časopis o královně sportů – k dispozici tištěný i elektronicky.

5. 8. 2016

Vrchaři si to rozdají o tituly

První srpnovou sobotu proběhne mistrovství České republiky v běhu do vrchu, které bude zároveň kvalifikací pro vrchařský světový šampionát, které bude hostit Sapareva Banya v Bulharsku. Místem setkání domácí vrchařské elity bude Lipová (část Bobrovník) v Jeseníkách.

4. 8. 2016

První atleti nabrali směr Rio

Dnes ve večerních hodinách odcestovala do dějiště olympijských her první část atletické výpravy, která nás bude pod pěti kruhy reprezentovat.

4. 8. 2016

Vadlejch má osobák, Špotáková za 66

Na kolínském stadionku se dnes v podvečer prakticky naplnila hlavní tribunka. Důvod? Pro svůj poslední start před olympijskými hrami si vybrali zdejší vrhačský čtvrtek oštěpaři Barbora Špotáková a Jakub Vadlejch. Teplé počasí, lehký vítr do zad, a také pohodová atmosféra, kterou desítky diváků v Kolíně vytvořili, to vše oběma elitním vrhačům pražské Dukly zjevně svědčilo.

3. 8. 2016

V Olympijském parku Rio-Lipno si i 'zaatletíte'

Lipno a jeho okolí se od pátku promění v multisportovní olympijský park, který po celou dobu trvání olympiády přinese návštěvníkům řadu možností jak si vyzkoušet jednotlivé letní olympijské sporty, užívat si fandění a potkávat se se sportovními hvězdami. Chybět u toho nebude ani atletika!

3. 8. 2016

Vyšly červencové Atletické listy

Do elektronických schránek odešlo letošní šesté a sedmé číslo informačního bulletinu Atletické listy. Co v něm najdete?

2. 8. 2016

Hejnová a spol se představili v Chebu

V úterní podvečer se odehrál další ročník Velké ceny Chebu, která měla velmi kvalitní obsazení. Svou formu zde testovali i někteří olympionici, pro které to byl poslední start před odletem do Brazílie.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí