Aktuality

6. 3. 2014

V pátek vstoupí do šampionátu pětice Čechů

Už jen hodiny zbývají do startu historicky 15. halového mistrovství světa, které hostí polské Sopoty. První den se představí čtvrtkaři Maslák s Rosolovou, koulař Staněk, půlkařka Masná a Holuša na patnáctistovce.

6. 3. 2014

Ptejte se Jitky Bartoničkové

Stabilní členka třikrát bronzové čtvrtkařské štafety po Praze Indoor poněkud nečekaně oznámila konec kariéry. Co ji k tomu vedlo a mnohé další, nabídneme v rozhovoru, jehož spolutvůrci se můžete stát také vy, čtenáři atletika.cz.

6. 3. 2014

Hejnová odhodila berle a slibuje radost v Curychu

Domácí sportovkyně minulého roku se úspěšně zotavuje z následků zranění, které si přivodila začátkem roku. Aktuálně už se zbavila opory v podobě holí a začíná zase chodit po svých, jak oznámila na Facebooku.

5. 3. 2014

Rosolová, Svobodová, Holuša před Sopoty

Dnes odpoledne odletěla osmičlenná česká výprava i s doprovodem přes Varšavu do dějiště 15. halového mistrovství světa. Ptali jsme se třech reprezentantů, v jakém jsou rozpoložení a jaká jsou jejich očekávání před prvním vrcholem sezóny.

4. 3. 2014

Do Sopot nakonec osmička, Prášila zastavilo zranění

Na osm se zúžil počet atletů, kteří nás budou od pátku do neděle reprezentovat na halovém mistrovství světa. I tak má výprava medailové ambice.

2. 3. 2014

MČR žactva: ozdobou rekordy Kerbachové a Švábíkové

Kvalitních výkonů však v sobotu a neděli viděla jablonecká hala více, nejlepší výkony historie šampionátu se leckde zatřásly, a také byly ustaveny národní rekordy na 4x300 metrů. Anna Kerbachová si navíc z mistrovství ČR atletů do 15 let na severu Čech odvezla tři individuální tituly.

1. 3. 2014

Kudlička a spol. přispěli k show v Berlíně

Čeští reprezentanti se prosadili na silně obsazeném a co do prezentace ambiciózně pojatém halovém mítinku ISTAF v německé metropoli. Hvězdou byla hlavně překážkářka Pearsonová, raritou soutěž diskařů v hale.

28. 2. 2014

Vrcholem v Otrokovicích byla koule

Šestnáctý ročník mítinku viděl zdejší rekord díky Bulharovi Ivanovovi, dařilo se také Janu Marcellovi. V otrokovické hale se představili také další reprezentanti.

27. 2. 2014

Za ztracený rok Šafránkové mohly ploché nohy

Česká rekordmanka v hodu kladivem se po dlouhém laborování s bolestí v podkolení vrací s obnovenou motivací k plnohodnotnému tréninku.

26. 2. 2014

Praha Indoor ve foto a video

Prohlédněte si mítink v O2 aréně v krátkém sestřihu pořadatelů, v kompletním záznamu ČT nebo na snímcích, které pořídil Jan Kucharčík.

25. 2. 2014

Praha Indoor: Evropské rekordy a výkony roku

Mítink Praha Indoor byl vydařenou generálkou na HME, které se zde bude konat za rok. Největší podíl na tom měli skvělí výškaři a také české hvězdy v čele s Pavlem Maslákem.

24. 2. 2014

O2 aréna připravena na Masláka, Vlašičovou a spol.

Za méně než 24 hodin bude v Praze k vidění světová atletika při halovém mítinku, jenž je generálkou na evropský šampionát za rok. Kvalitu zdejší dráhy a atmosféru arény si vyzkouší domácí špička v čele s Pavlem Maslákem, a také řada zahraniční hvězd, z nichž byla dnes k dispozici novinářům Blanka Vlašičová.

24. 2. 2014

Do Sopot devět atletů

Předsednictvo Českého atletického svazu dnes schválilo výpravu pro halové mistrovství světa, které se uskuteční za dva týdny v polských Sopotech. Náročná kritéria IAAF a ČAS splnilo devět atletů, šest mužů a tři ženy.

24. 2. 2014

Druhý den šampionátu mládeže obrazem

Halový "gigant" a jeho nedělní program v fotografiích Jana Kucharčíka a Jiřího Kottase.

23. 2. 2014

První den "gigantu" obrazem

Prohlédněte si jak zachytily sobotní program mládežnického MČR v hale objektivy Jana Kucharčíka a Jiřího Kottase.

23. 2. 2014

Rekordy dorosteneckých štafet při MČR mládeže

Také nedělní program halového „gigantu“ přinesl české rekordy, výtečných výkonů však bylo více. Hned několik mladých atletů zdublovalo své tituly, dokonce tři individuální si vybojovala kolínská sprinterka Jiranová.

22. 2. 2014

Národní rekordy Vokálové a Bakalára!

Sobotní program domácího šampionátu juniorů a dorostu v hale však nepřinesl jen výtečný výkon dvojice sprinterů, přidal se k ním ještě s vyrovnaným českým rekordem dorostenec Sklenář a přišlo hned několik nadějných útoků na nejlepší výkon při MČR.

22. 2. 2014

V O2 aréně stojí dráha. Ismail a Obikwelu noví ve startovce

Návrat velké atletiky do O2 arény je tu. V pátek byla dokončila instalace dráhy, poprvé od roku 2009 je v gigantické aréně opět šestidráhový 200m ovál a osmidráhová rovinka. Startovní listina se uzavřela, ale jak se stává, došlo k několika nečekaným změnám.

22. 2. 2014

Atletické listy, únor 2014

Do elektronických schránek bylo rozesláno letošní druhé číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí