Aktuality

23. 7. 2016

Diamantový Londýn viděl světový rekord

První den Diamantové ligy nabídl skvělou atletickou podívanou, která vyvrcholila světovým rekordem na stovce překážek žen. Jakub Vadlejch ovládl závod oštěpařů. Usain Bolt potvrdil nominaci na Rio.

22. 7. 2016

Vokálová sedmá ve finále na 400 metrů překážek

O nejlepší český výsledek čtvrtého dne MSJ se zasloužila Tereza Vokálová, která vybojovala sedmou příčku ve finále na čtvrtce překážek.

21. 7. 2016

Švábíková sedmá, Vokálová do finále

O nejvýraznější české výsledky třetího dne na MSJ se postaraly tyčkařka Amálie Švábíková, která obsadila sedmé místo a také Tereza Vokálová, která se probila do finále.

20. 7. 2016

Tabačková čtvrtá na světě

Zatím o nejlepší český výsledek na mistrovství světa juniorů se postarala oštěpařka Nikola Tabačková, která skončila ve finále oštěpu na čtvrtém místě.

19. 7. 2016

Tabačková a Švábíková jsou ve finále

Dvě finálové účasti vybojovaly české atletky při dnešním programu MSJ. Podařilo se postoupit oštěpařce Nikol Tabačkové a tyčkařce Amálii Švábíkové. Dál jde i čtvrtkařka Zdeňka Seidlová. Desetibojař Ondřej Kopecký je průběžně osmnáctý.

18. 7. 2016

Juniorský svět klepe na dveře

Zítra v dopoledních hodinách odstartuje mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti. Česká výprava je na místě již v kompletním složení a naši reprezentanti se připravují na své starty.

17. 7. 2016

Štafeta šestá, Forejt devátý

Poslední den soutěží evropského šampionátu do 17 let v Tbilisi měla česká atletika ještě tři želízka v ohni. Ve svých finále se představili diskař Michal Forejt, mílařka Alice Prokešová a také štafeta chlapců.

17. 7. 2016

Informace o příletu výpravy z ME 17

Přinášíme několik informací týkajících se návratu našich reprezentantů z evropského šampionátu v Gruzii a možnosti následného vyšetření.

16. 7. 2016

Tbilisi zažilo české medailové žně

Jedna zlatá a dvě bronzové medaile, to je dnešní bilance českého týmu na evropském šampionátu do 17 let. Mistryní Evropy se stala kladivářka Kateřina Skypalová. Bronzovou radost přidala sprinterka Nikola Bendová a také tyčkařka Amálie Švábíková.

16. 7. 2016

Dvaadvacítky na mezistátku stříbrné

Ve slovinském Mariboru se konalo mezistátní utkání do 22 let. V konkurenci Polska, Slovinska a Maďarska obsadili naši atleti v obou kategoriích druhá místa.

16. 7. 2016

Informace o příletu z ME 17

Informace pro zákonné zástupce členů atletické výpravy v Tbillisi

15. 7. 2016

Holuša zaběhl na DL český rekord

Jakub Holuša vylepšil na mítinku Diamantové ligy v Monaku svůj národní rekord. Čtvrtkař Pavel Maslák si vylepšil nejlepší letošní čas a Barbora Špotáková skončila třetí.

15. 7. 2016

Češi třikrát do osmičky

Hned tři bodovaná umístění získala česká atletika při odpoledním programu druhého dne mistrovství Evropy do 17 let v gruzínském Tbilisi. Jana Novotná byla pátá v sedmiboji. Osmá místa vybojovali koulař Jakub Héža a dálkař Vilém Stráský.

15. 7. 2016

2. dopoledne přineslo tři postupy

Během dopoledního programu druhého dne ME se představilo dvanáct českých atletů. Dařilo se zejména překážkářkám. Na čtvrtce s ploty postoupila jak Lada Vondrová, tak Lucie Krupařová. Na krátkých překážkách jde dál Markéta Štolová.

14. 7. 2016

Melich je nominován do Ria

Kladivář Lukáš Melich dostal od Mezinárodní atletické federace IAAF pozvánku pro start na olympijských hrách.

14. 7. 2016

Švábíková a Stráský do finále, Novotná průběžně 4.

Odpolední program prvního dne mistrovství Evropy do 17 let přinesl dvě finálové účasti. Do medailových bojů postoupila tyčkařka Amálie Švábíková a dálkař Vilém Stráský. Vícebojařka Jana Novotná je po prvním dnu čtvrtá.

14. 7. 2016

Vícebojařka Novotná je průběžně 3.

Dopolední program prvního dne evropského šampionátu do 17 let byl ve znamení kvalifikačních bojů a také sedmiboje, ve kterém si po dvou disciplínách velmi dobře vede Jana Novotná. Do dalších bojů postoupili sprinteři Hampl a Vácha a také koulař Héža.

13. 7. 2016

Dorostenci se utkají s evropskou elitou

Již zítra odstartuje premiérové mistrovství Evropy do 17 let v gruzínském Tbilisi. Česká reprezentace je již v plné síle na místě a má i medailové ambice.

13. 7. 2016

Byla schválena nominace pro Rio

Včera večer byla na Pražském hradě zveřejněna nominace českého olympijského týmu, který bude reprezentovat v Riu. Mezi 105 nominovanými je i 25 atletů. Další dva musí čekat na pozvánku ze strany IAAF.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11