Aktuality

13. 3. 2014

​Více peněz na sport mládeže už letos

Výkonný výbor Českého olympijského výboru schválil klíč k dělení „loterijních“ odvodů, jejichž část plyne prostřednictvím ČOV na podporu neprofesionálního sportu. Na sport mládeže tak půjde o stovky milionů více už v letošním roce.

12. 3. 2014

Naprasklá čéška vyřadí Rosolovou na dva týdny

Ošklivý pád v semifinále čtvrtky v Sopotech nepřinesl jen odřeniny a zklamání z konce nadějí na úspěch na halovém šampionátu. Denisa si při něm poranila čéšku a musí s přípravou na hlavní část sezony počkat, týden bude chodit o berlích.

10. 3. 2014

Kompletní sbírka ze Sopot už je doma

Celá výprava, včetně tria medailistů se vrátila z úspěšného halového mistrovství světa do Prahy. Jak si cení svých úlovků a jak je to povzbudilo k létu, na to jsme se ptali hned po příletu na letiště Václava Havla.

10. 3. 2014

Maslák adeptem atleta února

Sprinter Pavel Maslák nechybí ani v únoru v pravidelné anketě evropské asociace.

10. 3. 2014

Dvořák: lepší, než jsem čekal

Rozhovor s šéftrenérem české reprezentace Tomášem Dvořákem o úspěšném vystoupení národního týmu na HMS v Sopotech a výhledech pro letní sezonu.

9. 3. 2014

Svobodová: Jsem fakt strašně šťastná

První dojmy tyčkařky Jiřiny Svobodové po jejím závodě na halovém mistrovství světa, v němž získala stříbrnou medaili.

9. 3. 2014

Skvěle! Tyčkařka Svobodová má stříbro

Účet české reprezentace se poslední den šampionátu rozrostl o další cenný kov. Má stříbrnou hodnotu. Půlkařka Lenka Masná skončila šestá.

8. 3. 2014

Bronzový Kudlička: to nejde neoslavit

Dojmy tyčkaře Jana Kudličky bezprostředně po zisku světového halového bronzu, jeho první velké medaile kariéry.

8. 3. 2014

Zlatý Maslák: tahle je nejcennější

Rozhovor s novopečeným halovým mistrem světa v běhu na 400 m krátce po zisku titulu.

8. 3. 2014

Fantazie! Maslák mistrem světa, Kudlička bronzový

Pavel Maslák vybojoval v běhu na 400 metrů titul v novém českém rekordu a druhém nejlepším čase evropské historie, Jan Kudlička získal pro české barvy další cenný kov - bronz. Blýskl se i Jakub Holuša, který v běhu na 1500 m skončil pátý.

8. 3. 2014

Mazáčovi se nevedlo, Eaton živí rekordní naděje

Překážkáři Martinu Mazáčovi start na halovém mistrovství světa nevyšel. Američan Eaton může i po tyči pomýšlet na vylepšení vlastního světového rekordu v sedmiboji.

7. 3. 2014

Radost a smutek: vítězství a pád

Zcela protichůdné emoce pro českého fanouška přinesl večerní blok prvního soutěžního dne. Maslák suverénně postoupil, Rosolové zavřel cestu do finále kontakt se soupeřkou.

7. 3. 2014

Skvělí Češi na úvod halového šampionátu

Čtyři z pěti závodníků, kteří se představili v prvním soutěžním bloku HMS, dokázali postoupit do dalších bojů, dva z nich rovnou do finále.

6. 3. 2014

V pátek vstoupí do šampionátu pětice Čechů

Už jen hodiny zbývají do startu historicky 15. halového mistrovství světa, které hostí polské Sopoty. První den se představí čtvrtkaři Maslák s Rosolovou, koulař Staněk, půlkařka Masná a Holuša na patnáctistovce.

6. 3. 2014

Ptejte se Jitky Bartoničkové

Stabilní členka třikrát bronzové čtvrtkařské štafety po Praze Indoor poněkud nečekaně oznámila konec kariéry. Co ji k tomu vedlo a mnohé další, nabídneme v rozhovoru, jehož spolutvůrci se můžete stát také vy, čtenáři atletika.cz.

6. 3. 2014

Hejnová odhodila berle a slibuje radost v Curychu

Domácí sportovkyně minulého roku se úspěšně zotavuje z následků zranění, které si přivodila začátkem roku. Aktuálně už se zbavila opory v podobě holí a začíná zase chodit po svých, jak oznámila na Facebooku.

5. 3. 2014

Rosolová, Svobodová, Holuša před Sopoty

Dnes odpoledne odletěla osmičlenná česká výprava i s doprovodem přes Varšavu do dějiště 15. halového mistrovství světa. Ptali jsme se třech reprezentantů, v jakém jsou rozpoložení a jaká jsou jejich očekávání před prvním vrcholem sezóny.

4. 3. 2014

Do Sopot nakonec osmička, Prášila zastavilo zranění

Na osm se zúžil počet atletů, kteří nás budou od pátku do neděle reprezentovat na halovém mistrovství světa. I tak má výprava medailové ambice.

2. 3. 2014

MČR žactva: ozdobou rekordy Kerbachové a Švábíkové

Kvalitních výkonů však v sobotu a neděli viděla jablonecká hala více, nejlepší výkony historie šampionátu se leckde zatřásly, a také byly ustaveny národní rekordy na 4x300 metrů. Anna Kerbachová si navíc z mistrovství ČR atletů do 15 let na severu Čech odvezla tři individuální tituly.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí