Aktuality

26. 6. 2014

Omladina míří do Třince

Šampionát juniorů a dorostu hostí o tomto víkendu (28.-29.6.) Třinec. Pro starší kategorii do 19 let to bude jedna z posledních příležitostí, jak si zajistit nominaci na MS do Eugene v USA.

25. 6. 2014

Atletické listy, červen 2014

Právě vychází letošní šesté číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

22. 6. 2014

Češi se v Superlize neudrželi, roli hrál výrok jury

Po úžasném dvoudenním boji, kdy ze sebe český tým vydal maximum, rozhodl o sestupu do 1.ligy ME družstev, výrok jury. "Tentokrát nevyhrál sport, protože byla zachována jen litera pravidel," řekl vedoucí výpravy Libor Varhaník.

21. 6. 2014

3 otázky z Brunšviku: Špotáková, Holuša, Svobodová, Mäki

Rozhovory s oporami národního týmu z prvního dne soutěží ME družstev.

21. 6. 2014

Češi v poločase sedmí

Česká reprezentace bojuje v německém Brunšviku o setrvání mezi elitou mistrovství Evropy družstev. Nakročeno má dobře.

20. 6. 2014

Čekají Čechy Thermopyly s dobrým koncem?

Národní atletická reprezentace se v německém Brunšviku chystá na přetěžký souboj s nejlepšími celky Evropy. Cílem je udržet i bez zraněných opor příslušnost mezi elitou.

20. 6. 2014

Fotoohlédnutí za TNT Express mítinkem

Kladenský víceboj, jak jej bohatě zachytil Jiří Kottas.

19. 6. 2014

Wilson a Edna jedou vlakem na Hanou

Zářivé maratonské souhvězdí nasvítí pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc. Světový rekordman v maratonu Wilson Kipsang a dvojnásobná mistryně světa Edna Kiplagatová přiletěli včera z Keni do Prahy a dnes jedou Pendolinem Českých drah do místa sobotního závodu.

19. 6. 2014

Reprezentace vyrazila bojovat do Brunšviku

Těžká bitva čeká oslabený národní tým v Německu, kde se o víkendu při mistrovství Evropy družstev utká s jedenácti soupeři o devět míst pro další rok. Reprezentace přišla o opory jako Hejnová či Maslák, přesto odjela se vztyčenou hlavou poprat se o příslušnost v elitní skupině.

18. 6. 2014

Tretra už vyhlíží 54. ročník

Ostravský mezinárodní mítink v rámci okruhu IAAF World Challenge je minulostí. Zlatá tretra 2015 by měla být již na kompletně zrenovovaném stadionu ve Vítkovicích.

17. 6. 2014

Gatlin, Veselý a spol. rozzářili Ostravu

53. Zlatá tretra opět přinesla skvělé atletické představení a nabité tribuny vítkovického stadionu při největším domácím mítinku viděly parádní výkony nejen v podání mužů z titulku.

17. 6. 2014

Předkrm Zlaté tretry byl bohatý

Už první část mítinku IAAF v Ostravě nabídla divákům kvalitní podívanou v technikách i na ovále, byť pořadatelé spřádali plány i na ženský světový rekord v hodinovém běhu a dvaceti kilometrech.

16. 6. 2014

Tretru odstartovaly kladivářské výkony roku

Velice kvalitní byl tradiční vrhačský prolog mezinárodního mítinku v Ostravě. O nejdelší světové hody roku se v soutěži započítané do kladivářského seriálu IAAF postarali Němka Heidlerová a Maďar Pars.

16. 6. 2014

Sedm hvězd za stolem a jedna last minute

Do Ostravy míří nebo již dorazila světová atletická špička. Sedm z nich dnes bylo k dispozici médiím, přičemž více než polovinu tvořily hvězdy z USA, tu menší pak běžci z Keni a Etiopie, a francouzský tyčkař. Na poslední chvíli se podařilo získat výškaře Bondarenka.

16. 6. 2014

Nominace na ME družstev schválena

Předsednictvo ČAS dnes schválilo nominaci na mistrovství Evropy družstev, které se uskuteční o víkendu v německém Braunschweigu.

15. 6. 2014

Ptejte se Romany Maláčové

Pozvánku k našemu pravidelnému rozhovoru přijala tyčkařka, která si aktuálně zlepšila osobní rekord na 450 cm.

15. 6. 2014

Klučinová: Uklidnění přišlo postupně

Domácí publikum a opět skvělý výkon při TNT Express meetingu v Kladně. Ptali jsme se Elišky Klučinové, staronové rekordmanky v sedmiboji.

15. 6. 2014

Klučinová ozdobila TNT Express 6460 body

Pevnost vztahu Elišky Klučinové s Kladnem se opět pozitivně projevila, domácí sedmibojařka tu složila už třetí národní rekord, celkově svůj čtvrtý. V desetiboji se prosadil stejně jako před čtyřmi lety Ukrajinec Kasjanov.

15. 6. 2014

Výškaři skákali v NY o světový rekord!

Publikum na stadionu Icahn v New Yorku vidělo fantastickou výšku, Ukrajinec Bondarenko a Katařan Barshim úspěšně atakovali kontinentální rekordy, zastavilo je až absolutní maximum. K vidění byly při šestém diamantovém mítinku (za absence českých atletů) i další pozoruhodné výkony.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí