Aktuality

31. 8. 2014

Wlodarczyková si vzala zpět svěťák

Polská kladivářka hodila na mítinku ISTAF v Berlíně 79.58 m a o 16 cm tak překonala tři roky starý zápis Němky Heidlerová, která toho byla přímým svědkem. V tyči obsadil Kudlička čtvrté místo, závodili i Marcell, Masná a Kárníková.

31. 8. 2014

MČR 22: Druhý den, druhý rekord

V Jablonci se za vytrvalé závlahy shůry uzavřel republikový šampionát atletů do 22 let. Ani druhý den soutěží nechyběl rekord tohoto MČR, které se koná od roku 2002. Stalo se tak zásluhou oštěpařky Andrejskové.

30. 8. 2014

Koudelová dala šampionátu do 22 let nový rekord

Na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou se uskutečnil první soutěžní den šampionátu atletů věkové kategorie do 22 let. Padl jeden rekord mistrovství, k dalšímu chyběl kousek.

29. 8. 2014

Mladé olympioničky už jsou zpět v Česku

Krátce po desáté dosedl na ranvej vojenského letiště v Praze – Kbelích speciál s českou výpravou, která nás reprezentovala v čínském Nankingu na olympiádě mládeže. Byla v ní i šestice atletek v čele s Michaelou Hrubou, která přivezla dvě bronzové medaile, byť ta druhá je medailí spíše v uvozovkách.

28. 8. 2014

Veselý diamantový trůn neobhájil, skončil třetí

V rozhodující bitvě v Curychu předvedl nejdelší hod Němec Röhler a stal se tak celkovým vítězem Diamantové ligy. Jak to dopadlo v jiných disciplínách? A jak si v doplňkových závodech vedly české naděje?

28. 8. 2014

Šampionát atletů do 22 let ozdobí i Drahotová

Poslední prázdninový víkend budou na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou zápolit o republikové tituly nejlepší čeští atleti mladší dvaadvaceti let. Mezi hvězdy určitě patří bronzová z nedávného ME v Curychu Anežka Drahotová, která pro šampionát přesedlá z chůze na patnáctistovku.

27. 8. 2014

Srpnové Atletické listy

Do elektronických schránek bylo odesláno letošní osmé číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

26. 8. 2014

Hrubá má druhý olympijský bronz

V Nankingu zakončily atletický program při druhé mládežnické olympiádě štafety, v nichž svou druhou medaili získala Michaela Hrubá. Celkovému pořadí v atletice vládla domácí Čína.

25. 8. 2014

Holuša: snad to byla jen jednorázová příhoda

Jakub Holuša je stále hospitalizován ve střešovické nemocnici kvůli problému s ledvinami. Cítí se však už dobře a věří, že zítra bude moci jít domů. Závodní sezona však pro něj tak jako tak skončila.

24. 8. 2014

Výškařka Hrubá bronzová, Vokálová čtvrtá

AKTUALIZOVÁNO - Atletická část výpravy na mládežnické olympiádě v Nanikingu je stejně jako před čtyřmi lety medailová, postarala se o to Michaela Hrubá ve výšce. Jediné místo pod stupni skončila na 400 m př. Tereza Vokálová. Koulařka Cermanová a tyčkařka Pražáková skončily osmé.

24. 8. 2014

Špotáková a Rosolová v Birminghamu bodovaly

Ačkoli to bylo oproti předešlému diamantovému mítinku ve Stockholmu o poznání „standardnější“ klání, přeci jen se při birminghamské Grand Prix přihodila překvapení. O jedno z nich se postarala kanadská oštěpařka Gleadleová, která porazila mistryni Evropy Špotákovou. Čtvrtkařka překážkářka Rosolová doběhla třetí, tyčkařka Svobodová nezvládla svůj základ.

23. 8. 2014

Bolt pod deset, Fajdek daleko přes 80

Mítink ve Varšavě na paměť Kamily Skolimowské viděl ostrý Boltův start téměř po roce a také velehod domácího kladiváře.

21. 8. 2014

Diamantový Stockholm (nejen) Čechům nepřál

Jan Kudlička neskočil o tyči svou základní výšku, Vítězslav Veselý byl v soutěži oštěpařů devátý. Zůstává však ve hře o celkové prvenství.

21. 8. 2014

Čtveřice dorostenek o olympijské medaile

AKTUALIZOVÁNO - Výškařka Hrubá, tyčkařka Pražáková, čtvrtkařka překážkářka Vokálová a koulařka Cermanová se v čínském Nankingu probily mezi nejlepších osm na olympiádě mládeže. Sprinterku Paličkovou a kladivářku Staňkovou čekají B finále.

20. 8. 2014

V Pardubicích se uzavřela extraliga

Ve městě perníku se uskutečnil závěrečný mítink, který patří do okruhu extraligových mítinků. Přinesl řadu pozoruhodných výsledků.

20. 8. 2014

Než začne olympiáda mládeže

Zpráva a fotografie od vedení výpravy z čínského Nanjingu, kde dnes začíná olympiáda závodníků do 17 let s českou účastí.

18. 8. 2014

Medaile z Curychu už jsou doma

Krátce před 14 hodinou dosedl na ranvej letiště Václav Havla spoj z Curychu, na jehož palubě byla česká výprava, která na evropském šampionátu ve Švýcarsku vybojovala čtveřici cenných kovů. Jak se jejich vlastníci dívají na úspěch, kterého dosáhli a co je jejich cílem dál?

17. 8. 2014

Veselý: vytěžil jsem maximum možného

Sbírku čtyř medailí pro Českou republiku na mistrovství Evropy v Curychu zkompletoval stříbrný oštěpař Vítězslav Veselý.

17. 8. 2014

Praha 2015 hlásí: 30 % prodáno

Evropský halový šampionát, jenž v březnu hostí Praha, se prezentoval v Curychu a mimo jiné ohlásil první příznivá čísla o prodeji vstupenek.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí