Aktuality

25. 8. 2014

Holuša: snad to byla jen jednorázová příhoda

Jakub Holuša je stále hospitalizován ve střešovické nemocnici kvůli problému s ledvinami. Cítí se však už dobře a věří, že zítra bude moci jít domů. Závodní sezona však pro něj tak jako tak skončila.

24. 8. 2014

Výškařka Hrubá bronzová, Vokálová čtvrtá

AKTUALIZOVÁNO - Atletická část výpravy na mládežnické olympiádě v Nanikingu je stejně jako před čtyřmi lety medailová, postarala se o to Michaela Hrubá ve výšce. Jediné místo pod stupni skončila na 400 m př. Tereza Vokálová. Koulařka Cermanová a tyčkařka Pražáková skončily osmé.

24. 8. 2014

Špotáková a Rosolová v Birminghamu bodovaly

Ačkoli to bylo oproti předešlému diamantovému mítinku ve Stockholmu o poznání „standardnější“ klání, přeci jen se při birminghamské Grand Prix přihodila překvapení. O jedno z nich se postarala kanadská oštěpařka Gleadleová, která porazila mistryni Evropy Špotákovou. Čtvrtkařka překážkářka Rosolová doběhla třetí, tyčkařka Svobodová nezvládla svůj základ.

23. 8. 2014

Bolt pod deset, Fajdek daleko přes 80

Mítink ve Varšavě na paměť Kamily Skolimowské viděl ostrý Boltův start téměř po roce a také velehod domácího kladiváře.

21. 8. 2014

Diamantový Stockholm (nejen) Čechům nepřál

Jan Kudlička neskočil o tyči svou základní výšku, Vítězslav Veselý byl v soutěži oštěpařů devátý. Zůstává však ve hře o celkové prvenství.

21. 8. 2014

Čtveřice dorostenek o olympijské medaile

AKTUALIZOVÁNO - Výškařka Hrubá, tyčkařka Pražáková, čtvrtkařka překážkářka Vokálová a koulařka Cermanová se v čínském Nankingu probily mezi nejlepších osm na olympiádě mládeže. Sprinterku Paličkovou a kladivářku Staňkovou čekají B finále.

20. 8. 2014

V Pardubicích se uzavřela extraliga

Ve městě perníku se uskutečnil závěrečný mítink, který patří do okruhu extraligových mítinků. Přinesl řadu pozoruhodných výsledků.

20. 8. 2014

Než začne olympiáda mládeže

Zpráva a fotografie od vedení výpravy z čínského Nanjingu, kde dnes začíná olympiáda závodníků do 17 let s českou účastí.

18. 8. 2014

Medaile z Curychu už jsou doma

Krátce před 14 hodinou dosedl na ranvej letiště Václav Havla spoj z Curychu, na jehož palubě byla česká výprava, která na evropském šampionátu ve Švýcarsku vybojovala čtveřici cenných kovů. Jak se jejich vlastníci dívají na úspěch, kterého dosáhli a co je jejich cílem dál?

17. 8. 2014

Veselý: vytěžil jsem maximum možného

Sbírku čtyř medailí pro Českou republiku na mistrovství Evropy v Curychu zkompletoval stříbrný oštěpař Vítězslav Veselý.

17. 8. 2014

Praha 2015 hlásí: 30 % prodáno

Evropský halový šampionát, jenž v březnu hostí Praha, se prezentoval v Curychu a mimo jiné ohlásil první příznivá čísla o prodeji vstupenek.

17. 8. 2014

Veselý vydřel evropské stříbro

Ve švýcarském Curychu vyvrcholil 22. evropský šampionát, na němž čeští atleti získali čtyři medaile a celkem deset umístění do osmičky. V závěrečné napínavé bitvě oštěpař Veselý podlehl pouze Finu Ruuskanenovi, štafeta čtvrtkařů pak skončila osmá.

16. 8. 2014

Kudlička: Skvělé, během roku dva bronzy

Po Sopotech byl pro svěřence Boleslava Patery bronzový i Curych. Zde je rozhovor po závodě.

16. 8. 2014

Kudlička bronzový, Rosolová čtvrtá

Tyčkař Kudlička vybojoval svůj druhý velký bronz, čtvrtkařka překážkářka skončila na ME v Curychu bez medaile. Mezi osmičku na zítra postoupila štafeta čtvrtkařů, naopak diskařky Staňková s Kubelovou se nevešly do užšího finále, které pak vyšperkovala velehodem Perkovičová.

15. 8. 2014

Bába skončil těsně pod stupni

Nepopulární "bramborovou" medaili dnes bral zkušený český výškař, k té opravdové chyběl kousek. Kladivářka Šafránková zůstala před branami nejlepší osmičky, její závod ozdobila vítězná Wlodarczyková. K vidění byly i parádní dvoustovky a domácí publikum se dočkalo prvního cenného kovu a hned ze zlata.

15. 8. 2014

Diniz světovým rekordmanem

Dopolední program čtvrtého dne na ME v Curychu ozdobil francouzský chodec historicky nejlepším časem na 50 km. Českým atletům se vedlo v kvalifikacích, do finále prošli diskařky Staňková i Kubelová a mílař Holuša.

15. 8. 2014

Našla jsem sílu zabojovat

Dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka Barbora Špotáková přidala do své sbírky titul mistryně Evropy. Jak prožívala boj o zlato na curyšském stadionu Letzigrund?

14. 8. 2014

Špotáková už i evropskou šampionkou

Oštěpařská rekordmanka dnes v Curychu zkompletovala svou unikátní sbírku titulů a přidala už svou osmou medaili z velké akce. Pátou příčku vybojoval překážkář Svoboda, šestou tyčkařka Svobodová, do finále postoupili čtvrtkařka Rosolová a oštěpař Veselý.

14. 8. 2014

Drahotová: realita je hezčí než představy

Zásluhou nejmladší členky výpravy se česká reprezentace zařadila na ME v Curychu mezi medailové země. Kromě bronzové Anežky jsme krátce vyzpovídali také jejího trenéra Pitáka. (V článku také fotogalerie Jana Kucharčíka)


Krátce

26.10.2016 17:46 Předseda ČAS Libor Varhaník obhájil funkci místopředsedy ČOV pro ekonomiku, Kejval znovu předsedou.

26.10.2016 10:50 Keňský oštěpař Julius Yego měl autonehodu. Naštěstí vyvázl bez vážnějšího zranění.

Archiv zpráv

Kalendář událostí