Aktuality

13. 11. 2014

NEUNIKLO VÁM?

Nabízíme přehled vybraných novinek za uplynulý týden z našich sesterských webových stránek.

11. 11. 2014

Mezi fanoušky jsou nesporní talenti

V rámci kampaně k březnovému HME v Praze „Fanoušek je součást týmu“ bylo zveřejněno druhé video. Název „Talent“ už trochu napovídá...

10. 11. 2014

Česká stopa na slovenském krosu

Překvapivým mistrem Slovenska v přespolním běhu se v sobotu stal v Praze trénující Peter Ďurec, který ovládl v Dubnici nad Váhem hlavní vytrvaleckou trať. Na kratší kraloval obhájce Jozef Pelikán, ženám Ľubomíra Maníková.

9. 11. 2014

Královna: zlato patří i druhým

Rozhovor s Barborou Špotákovou, která po sedmé vyhrála titul Atlet roku a dotáhla se tak na dosavadní rekordmany Helenu Fibingerovou a Jana Železného, jenž je jejím koučem.

8. 11. 2014

Atletem roku Špotáková, rekordně posedmé

Prestižní tuzemská anketa nemá po dalším vítězství Barbory Špotákové úspěšnějšího atleta. Při slavnostním galavečeru vysílaném v přímém přenosu Českou televizí byl oceněn i její kouč Jan Železný. Nejlepším juniorem byla stejně jako on trenérem vyhlášena také již potřetí Anežka Drahotová, v kategorii objev roku uspěl Jiří Sýkora.

7. 11. 2014

„Kunratice“ míří k 90, bez legendy Šerpána

Nedělní 81. ročník slavného krosu Velká Kunratická se bude muset obejít bez rekordmana v počtu účastí Karla Šerpána, který zemřel začátkem tohoto týdne.

6. 11. 2014

NEUNIKLO VÁM?

Nabízíme přehled vybraných novinek za uplynulý týden z našich sesterských webových stránek.

6. 11. 2014

Hejnová: noha nebolí, ťuky ťuk

Zuzana Hejnová už necítí bolest v problémové noze a může se sice volněji, zato bez omezení připravovat na příští sezonu. Pokud bude také ve formě sportovní, co se týče zdraví, počítá i se startem na pražském HME.

5. 11. 2014

Fanoušek zve atletku na rande

Příznivá čísla prodeje vstupenek na blížící se halové mistrovství Evropy neznamenají, že by se jimi pořadatelé domácího atletického svátku uspokojili. Naopak, pro ještě intenzivnější vtáhnutí do hry spouštějí kampaň „Fanoušek je součástí týmu“. V rámci ní se vedle známých herců Ondřeje Vetchého a Pavla Lišky objeví před kamerou přední čeští atleti, přičemž v prvním z klipů nazvaném „Rande“ je to mistryně světa Zuzana Hejnová.

5. 11. 2014

Vitner ve hře o atleta měsíce

Říjnové vydání ankety evropské asociace tentokrát nabízí kandidáty výhradně ze závodů mimo dráhu. Šanci mezi nimi dostává i svěřenec trenérů Hubáčků.

4. 11. 2014

Ptejte se Mateje Tótha

Pozvání do naší pravidelné rubriky přijal tentokráte slovenský reprezentant v chůzi, stříbrný medailista z padesátky na ME v Curychu, Matej Tóth. Podobu rozhovoru měsíce můžete svými dotazy ovlivnit i Vy.

3. 11. 2014

Holuša: z HME chci určitě medaili

Běžec středních tratí Jakub Holuša se pilně chystá na příští sezonu, v rámci přípravy obsadil čtvrté místo na 8km závodě na golfovém hřišti za trojicí elitních vytrvalců v čele s Milanem Kocourkem. Ještě předtím jsme Jakubovi položili pár dotazů.

2. 11. 2014

Kipsang zabil v NY dvě mouchy jednou ranou

Keňský vytrvalec Wilson Kipsang vyhrál maraton v New Yorku a o jediný bodík si tak zajistil prvenství i v lukrativním seriálu World Marathon Majors. Mezi ženami je situace kvůli podezření z dopingu Jeptoové složitější.

1. 11. 2014

Rita Jeptoová měla dopovat

Podle informací RunBlogRun a AFP neprošla elitní keňská vytrvalkyně mimosoutěžní kontrolou. Zítra přitom měla převzít ocenění pro vítězku maratonských majorů.

30. 10. 2014

Atleti pod stupni Armádního sportovce roku

V top ten tradiční ankety sportovců, kteří se připravují pod křídly ozbrojených složek, figurují Pavel Maslák a Barbora Špotáková. Obsadili čtvrtou, resp. pátou příčku.

30. 10. 2014

Špotáková a Železný (si) zasadili jasany

Oba šampioni se včera stali součástí projektu „Kořeny osobností“, když v prostorách Botanické zahrady hlavního města Prahy symbolicky vysadili své stromy. Jasany čtyřhranné budou připomínat po několik dalších desetiletí návštěvníkům zahrady špičkové výkony hvězdného oštěpařského dua.

29. 10. 2014

Příští Zlatá tretra na obnoveném stadionu

Pořadatelé nejvýznamnějšího mítinku v ČR na dnešní tiskové konferenci přiblížili svoje plány pro nadcházející ročník. A hned také oznámili jednu z prvních velkých hvězd, do Ostravy přijede francouzský tyčkař Lavillenie.

28. 10. 2014

NEUNIKLO VÁM?

Nabízíme přehled vybraných novinek za uplynulý týden z našich sesterských webových stránek.

27. 10. 2014

U Horažďovic se bojovalo o krosové ME

Areál u Střelských Hoštic nedaleko Horažďovic byl dějištěm přespolního běhu, jenž bude započítán do konečné nominace na prosincové mistrovství Evropy v Bulharsku. Hlavní kategorie ovládli Mezuliáníková a Vitner, juniorské Stewartová a Zemaník.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí