Aktuality

14. 8. 2016

Hejnová a Špotáková věří v podium

Oštěpařka Barbora Špotáková a překážkářka Zuzana Hejnová patří k našim největším atletickým medailovým nadějím na těchto hrách. Jak se cítí před svými starty?

14. 8. 2016

Vrabcová 26., titul pro Keňanku Sumgongovou

Ženský maraton přinesl radost africké velmoci, výtečně si ovšem počínala novicka letní olympiády Eva Vrabcová.

13. 8. 2016

Kudlička a Vrabcová vyhlížejí své starty

Tyčkař Jan Kudlička a běžkyně Eva Vrabcová již netrpělivě očekávají své starty. Jaké jsou jejich pocity před vrcholem letošní sezóny?

13. 8. 2016

Paráda tyčkařského dua a třetinová britská obhajoba

Na olympijském stadionu v Riu de Janeiru se v sobotu večer rozdělovaly čtyři sady medailí, ve třech případech se o zopakování "supersoboty" z Londýna pokoušeli Britové, uspěl však pouze jediný. Z pěti českých zástupců byli nejspokojenější tyčkaři, kteří postoupili mezi nejlepších dvanáct, čtvrtkař Maslák skončí 16.

13. 8. 2016

Diskařským králem mladší Harting

Senzace se zrodila v úvodním sobotním finále, když Christoph Harting porazil favorizovaného Poláka Malachowského. Ve svém boji pokračují v prvním bloku Cachová s Klučinovou.

13. 8. 2016

Cachová průběžně 15., Maslák do semifinále

Večerním blokem pokračoval první den atletických soutěží na olympijských hrách. Vícebojařky mají za sebou první den. Čtvrtkař Pavel Maslák postoupil do semifinále. Naopak Radku Juškovi unikla finálová účast o jediný centimetr. Olympijskou vítězkou ve vrhu koulí se stala překvapivě Američanka Michelle Carterová.

12. 8. 2016

Kvartet na prahu her

První atleti šli nebo jdou dnes do boje, v následujících dnech nastoupí postupně Jan Kudlička, Eva Vrabcová, Zuzana Hejnová a Barbora Špotákové. Zjišťovali jsme jejich aktuální rozpoložení.

12. 8. 2016

Atletika začala svěťákem Ayanaové na desítce

DOPLNĚNO FOTO - Odstartoval první den atletických soutěží na olympijských hrách v Riu de Janeiru a hned první blok přinesl světový rekord. Česká vlaječka se v dopoledním programu objevila u sedmibojařek Cachové a Klučinové.

12. 8. 2016

Postřehy šéfa výpravy III.

Dnes startují atletické soutěže na olympijských hrách v Riu a my vám přinášíme předzávodní třetí díl poznatků šéfa výpravy.

12. 8. 2016

Favorité pro Rio – překážky, víceboje

V dnešním představování favoritů se zaměříme na medailové kandidáty v překážkových disciplínách a ve vícebojích.

11. 8. 2016

Atleti odpočítávají poslední hodiny

Již zítra odstartují atletické soutěže na olympijských hrách v Riu. Naši reprezentanti se postupně aklimatizují a ladí formu. Jak se jim zatím v dějišti her líbí a jak se cítí před svými starty?

11. 8. 2016

Favorité pro Rio - sprinty

Dnes představujeme favority sprinterských klání na olympijských hrách v Riu.

11. 8. 2016

Veselý: Byl jsem ochuzený o emoce

Oštěpař Vítězslav Veselý by měl zpětně získat olympijskou medaili. Bronz mu má připadnout za závod v Londýně, kde dosud stříbrný Oleksandr Pjatnycja dopoval. „Bavili jsme se o něm, když se zpětně začaly testovat vzorky,“ připouští Veselého trenér Jan Železný. Samotný Veselý má ze všeho rozporuplné pocity.

10. 8. 2016

Favorité pro Rio - běhy

V představování medailových kandidátů pro Rio se dnes budeme věnovat běhům na střední a dlouhé tratě.

10. 8. 2016

Postřehy šéfa výpravy II.

Atletická klání na olympijských hrách v Riu se nezadržitelně blíží. Přinášíme vám další poznatky šéfa výpravy Tomáše Janků.

10. 8. 2016

Veselý dostane dodatečně olympijský bronz

Oštěpař Vítězslav Veselý by měl dodatečně dostat bronzovou medaili z olympijských her v Londýně. Stane se tak po diskvalifikaci Ukrajince Olexandra Pjatnycji, který dopoval.

9. 8. 2016

Favorité pro Rio - skoky

V představování medailových kandidátů pro olympijské hry se dnes budeme věnovat skokanským disciplínám.

8. 8. 2016

Druhá skupina atletů odletěla na OH

Dnes odcestovala druhá skupina atletů, kteří nás budou reprezentovat na olympijských hrách. Na cestě do Brazílie jsou například Zuzana Hejnová nebo naši oštěpaři.

8. 8. 2016

Favorité pro Rio – vrhy a hody

Atletické soutěže na olympijských hrách se již nezadržitelně blíží. Budeme vám tedy postupně představovat hlavní kandidáty na cenné kovy v jednotlivých disciplínách. Začínáme s vrhy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10