Aktuality

2. 6. 2015

Dobojováno. Trofeje školním týmům rozdány

Bitvami starších a mladších žáků základních škol v šesti disciplínách v Jablonci nad Nisou vyvrcholil 47. ročník Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Do Kladna, Opavy, Prahy a Olomouce se rozjely ocenění pro vítěze, které převzali kapitáni družstev z rukou patron Helceleta.

1. 6. 2015

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou již zítra

V úterý vyvrcholí v Jablonci tradiční soutěž pro žáky 2. stupně. Za podpory dlouhodobých partnerů České spořitelny a Českého rozhlasu a přítomnosti vícebojaře Adama Helceleta se rozdělí čtyři poháry pro starší a mladší školáky a školačky.

31. 5. 2015

PMEZ: Ženy USK čtvrté, Dukláci pátí

V tureckém Mersinu se uzavřel letošní ročník evropského poháru klubů. Individuálně se v neděli blýskla především kladivářka Tereza Králová splněným limitem na MS.

31. 5. 2015

Götzis pro Kazmirka s Theisenovou, vedlo se i Klučinové

Eliška Klučinová předvedla v Rakousku druhý nejlepší součet své kariéry a splnila limity pro MS, Jiří Sýkora má zase otevřenu bránu na ME do 22 let.

31. 5. 2015

Sekanová si při PMEZ řekla o Peking

V tureckém Mersinu proběhl první den soutěží klubového evropského poháru, po němž jsou ženy USK čtvrté, muži Duk­ly pátí. Reprezentaci pro mistrovství světa rozšířila vítězka stýplu Sekanová.

31. 5. 2015

V Eugene padaly výkony roku „jako hrušky“

Třetí diamantový mítink roku přinesl opět skvělou podívanou a důrazně poupravil dosavadní sezónní statistiky. Češi zůstali poněkud stranou tohoto dění, oštěpařka Špotáková si na pátém místě vylepšila letošní maximum jen mírně, svou čtvrtkařskou premiéru venku absolvoval Maslák, na čtvrtou příčku v B běhu dosáhl mílař Holuša.

29. 5. 2015

Květnové atletické listy

Bylo rozesláno letošní páté číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

29. 5. 2015

Co, kdy, kde, jak... o nadcházejícím víkendu

Diamantová liga v Eugene, PMEZ v Turecku a prvotřídní víceboj v Götzisu. To jsou hlavní taháky nadcházejícího atletického víkendu.

29. 5. 2015

TNT mítink ozdobí ukrajinská elita a mladík Sýkora

9. ročník vícebojařského TNT Express Meetingu hlásí zkvalitnění startovní listiny. Potvrzeni jsou pro Kladno špičkový ukrajinský pár Melnyčenková-Kasjanov, juniorský mistr světa Sýkora, vícenásobní republikoví šampioni Cachová a Lukáš.

28. 5. 2015

Odložilův memoriál: výtečná šance pro domácí

22. ročník mítinku nejvyššího evropského okruhu opět láká na takřka kompletní tuzemskou špičku. Elita v čele s halovými mistry Evropy Maslákem a Holušou bude k vidění na pražské Julisce v pondělí 8. června.

28. 5. 2015

Štafetový pohár míří do Břeclavi

Finále druhého ročníku soutěže českého atletického svazu pro první stupeň ovládli na malebném stadionu v Čáslavi žáci ze ZŠ Slovácká, Břeclav. Ocenění jim předala patronka soutěže, bývalá mistryně světa na osmistovku Ludmila Formanová spolu s další legendou disciplíny a svojí trenérkou Jarmilou Kratochvílovou.

27. 5. 2015

Hansen chválil české pořadatele

Prvním mítinkem, na který ve své funkci zavítal prezident Evropské atletiky, je Zlatá tretra. Spolu s předsedou českého svazu Varhaníkem předávali i jednu z křišťálových odměn pro vítěze a také jednali o spolupráci ČAS s EA, v jejíž radě tuzemský šéf rovněž zasedá.

27. 5. 2015

Drahotová představila atletiku pro nejmenší

Velká akce pro školy a veřejnost v Olomouci, která proběhla 27. května na stadionu AK Olomouc, uzavřela první ročník úspěšné spolupráce nového projektu Českého Atletického svazu- Atletika pro děti do škol a partnera projektu, firmy Nestlé.

26. 5. 2015

Tretra: záři hvězd tlumilo psí počasí

Letošní ročník Zlaté tretry, mítinkové jedničky u nás, poznamenala kombinace citelného chladu a deště, která atletickému výkvětu světa bránila v ještě lepších výkonech. Našli se však i tací, kteří se tomuto pravidlu vzepřeli.

25. 5. 2015

Kladivářský prolog patřil Polákům

Wlodarczyková a Fajdek, to jsou vítězové tradičního „otvíráku“ Zlaté tretry Ostrava.

25. 5. 2015

Tretra odpočítává poslední den

Za několik minut to vypukne! Koncentrace atletické elity v Ostravě roste, vždyť již dnes započne kladivářským prologem 54. ročník Zlaté tretry. Kolem poledne pořadatelé představili na sérii tiskovek hlavní hvězdy zítřejšího programu. Co prozradily?

24. 5. 2015

Bolt stárne. Je klidnější a opatrnější

Nejzvučnější účastník 54. ročníku Zlaté tretry je od včerejška v Ostravě. Odstartuje tu výjimečnou sezónu, vždyť letošní vrchol bude v Pekingu, kde před sedmi lety nastartoval svou hvězdnou kariéru.

24. 5. 2015

Víceboje pro Broumovou a Vojtka

Republikovými mistry se v seniorské kategorii stali Michaela Broumová a Tomáš Vojtek. Junioři Jan Doležal, Barbora Zatloukalová a Tomáš Pulíček splnili nominační kritéria pro MEJ.

24. 5. 2015

Druhý den vícebojů obrazem

Prohlédněte si fotografie Denisy Kisialové Jana Kucharčíka z republikového šampionátu ve vícebojích, který hostí Stará Boleslav.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí