přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

29. 12. 2017

Vadlejch: Je to jak pohádka

Oštěpař Jakub Vadlejch prožil jednoznačně nejlepší sezónu své kariéry. Na mistrovství světa v Londýně vystoupal na stříbrný stupínek a získal tak svou první velkou medaili. K tomu dokázal obhájit vítězství v Diamantové lize. V anketě Atlet roku obsadil druhé místo a vešel se i do elitní desítky Sportovce roku. Jak si novou roli užívá a jak vypadá jeho příprava na sezónu 2018, to nám prozradil v krátkém rozhovoru.

14. 12. 2017

Zemaník: Limit na pětku pro ME je „hard“

Na 24. mistrovství Evropy v přespolním běhu dosáhl nejlepšího českého výsledku mezi jednotlivci. Jakub Zemaník vybojoval při svém posledním startu v kategorii do 22 let osmnácté místo a přiblížil se tím svému nejlepšímu výsledku na této akci (15. v Hyerés 2015). Jak krosy bere celkově, jak hodnotí ten šamorínský, co plánuje pro příští rok, na to jsme se ptali v krátkém rozhovoru. A nezapomněli jsme ani na blížící se Vánoce.