Aktuality

26. 5. 2015

Tretra: záři hvězd tlumilo psí počasí

Letošní ročník Zlaté tretry, mítinkové jedničky u nás, poznamenala kombinace citelného chladu a deště, která atletickému výkvětu světa bránila v ještě lepších výkonech. Našli se však i tací, kteří se tomuto pravidlu vzepřeli.

25. 5. 2015

Kladivářský prolog patřil Polákům

Wlodarczyková a Fajdek, to jsou vítězové tradičního „otvíráku“ Zlaté tretry Ostrava.

25. 5. 2015

Tretra odpočítává poslední den

Za několik minut to vypukne! Koncentrace atletické elity v Ostravě roste, vždyť již dnes započne kladivářským prologem 54. ročník Zlaté tretry. Kolem poledne pořadatelé představili na sérii tiskovek hlavní hvězdy zítřejšího programu. Co prozradily?

24. 5. 2015

Bolt stárne. Je klidnější a opatrnější

Nejzvučnější účastník 54. ročníku Zlaté tretry je od včerejška v Ostravě. Odstartuje tu výjimečnou sezónu, vždyť letošní vrchol bude v Pekingu, kde před sedmi lety nastartoval svou hvězdnou kariéru.

24. 5. 2015

Víceboje pro Broumovou a Vojtka

Republikovými mistry se v seniorské kategorii stali Michaela Broumová a Tomáš Vojtek. Junioři Jan Doležal, Barbora Zatloukalová a Tomáš Pulíček splnili nominační kritéria pro MEJ.

24. 5. 2015

Druhý den vícebojů obrazem

Prohlédněte si fotografie Denisy Kisialové Jana Kucharčíka z republikového šampionátu ve vícebojích, který hostí Stará Boleslav.

23. 5. 2015

Dorostenečtí vícebojaři na MS, limity i v Praze

Republikový šampionát ve vícebojích pokračoval ve středočeské Staré Boleslavi druhým dnem, soutěž dokončili dorostenci a žáci, vítězové dosáhli na nominační výkony, žákyně Kerbachová posunula NR. Limity na mládežnické akce padaly i na Pražských přeborech.

22. 5. 2015

Železný: bez víry v sebe vítězit nelze

Jeho svěřenci mají za sebou výtečný vstup do sezony, aktuálně jim patří třetí, čtvrté a šesté místo ve světových tabulkách. Oštěpařská legenda to nepřeceňuje, zároveň věří, že každý z nich má potenciál na medailové umístění.

21. 5. 2015

Špotákovou čeká premiéra ve dvojroli kouč-závodník

Dvojnásobná olympijská šampionka je jedním z největších taháků úterní Zlaté tretry Ostrava. Závod však bude napínavý i pro ni, neboť bude její první od doby, co se začala připravovat sama.

20. 5. 2015

Hejnová: zůstanu-li zdravá, bude to dobré

Na úterním Daňkově memoriálu otestovala úřadující mistryně světa na 400 m př. svou formu ostrou třístovkou. Jak ji hodnotí?

19. 5. 2015

Daňkův memoriál: Malachowského hattrick a české hvězdy

Tradiční Memoriál Ludvíka Daňka na počest olympijského vítěze z Mnichova v hodu diskem nabídl opět bohatou ochutnávku atletické nevšednosti. Vloženo VIDEO..

18. 5. 2015

Daňkův memoriál i s Hejnovou

V úterý se na turnovském stadionu uskuteční tradiční Memoriál Ludvíka Daňka. Kvalitní nebude pouze disk, ale i další disciplíny, o což se postarají české hvězdy. Nově je mezi nimi i Zuzana Hejnová.

18. 5. 2015

Další taháky Tretry: trojskok, ženské překážky a 1500 m

K celé plejádě již ohlášených hvězd 54. Zlaté tretry Ostava, která se uskuteční již za týden, přibyla další jména ve třech disciplínách, které ještě svých hlavních protagonistů neměly.

17. 5. 2015

Drahotová překonala český rekord

Anežka Drahotová se zaskvěla na Evropském poháru v chůzi ve španělské Murcii. Skončila na čtvrtém místě v čase 1:26:53 a překonala tak vlastní český rekord na dvacetikilometrové trati.

17. 5. 2015

Další diamantová smršť, kvalitu předvedl i Holuša

Na mítinku v Šanghaji, druhém dílu Diamantové ligy, se podobně jako o dva dny dříve v Doha notně přepisovaly tabulky začínají sezony. Z českého tria měl nejvíce důvodů ke spokojenosti Jakub Holuša, který dosáhl kvalitního času pod 3:36 a vyhověl nominačním kritériím pro MS.

16. 5. 2015

První extraligové kolo pro Univerzitu a USK

Týmy Univerzity Brno a USK Praha ovládly úvodní přímé utkání nejlepších tuzemských družstev, které se konalo v Ostravě.

15. 5. 2015

Skvělé Doha. Veselý má diamantový bod

Úvodní mítink letošního ročníku prestižního seriálu Diamantová liga nabídl plejádu výtečných výkonů. V Kataru se neztratil ani český oštěpař.

15. 5. 2015

Extraliga ve staronovém hávu

V sobotu se v Ostravě rozjede nejvyšší tuzemská soutěž družstev. Česká spořitelna extraliga se vrací k dřívějšímu dvoukolovému formátu, na který navazuje zářijové mistrovství republiky družstev.

13. 5. 2015

České špičky se ukázaly v Sušici

Maslák, Rosolová, Hejnová a další reprezentanti testovali aktuální stav připravenosti na Memoriálu Ladislava Nešpora a Ády Blahuta. Jak si vedli?