Aktuality

11. 7. 2015

Mäki zlatá na univerziádě

Další výborné zprávy přišly z Letní světové univerziády v korejském Gwangju. Zlatou medaili vybojovala pro české barvy Kristiina Mäki v závodě na 5000 metrů v čase 16:03.29.

11. 7. 2015

Jan Jirka získal bronz v Tallinnu

Medailová sbírka české reprezentace se rozšířila o další cenný kov. Bronzovou medaili vybojoval Jan Jirka v běhu na 200 metrů. Ve finále čtvrtkařů byl šestý Patrik Šorm. Další medailová naděje Jiří Sýkora byl nucen kvůli zdravotním problémům odstoupit ze soutěže desetibojařů.

10. 7. 2015

Tesařův senzační bronz v Gwangju

První medailové radosti se dočkala česká výprava na univerziádě v jihokorejském Gwangju. Postaral se o ni Jan Tesař v běhu na 400 metrů.

10. 7. 2015

Příprava v Cali vrcholí

Už jen pět dní zbývá do zahájení MS sedmnáctek v kolumbijském Cali. Čeští reprezentanti se aklimatizují a ladí co nejlepší formu.

10. 7. 2015

V tisku je nová Atletika

Aktuální číslo časopisu Atletika zamířilo do tiskárny. Zde je ochutnávka, na co se můžete těšit.

10. 7. 2015

Drahotová a Juška mají evropské stříbro

Dvě stříbrné medaile se podařilo vybojovat českým atletům ve druhém dni soutěží Mistrovství Evropy do 22 let v Tallinnu. Své medailové ambice naplnila Anežka Drahotová v chůzi na 20 km a Radek Juška ve skoku do dálky.

9. 7. 2015

Famózní techniky v Lausanne

Diamantová liga se na čtvrteční večer přesunula do švýcarského Lausanne a k vidění byly úžasné výkony. Postaraly se o to zejména technické disciplíny. Na start se postavili také čtyři zástupci české atletické školy.

9. 7. 2015

Univerziáda: Maláčová 6., Mäki a Tesař do finále

Druhým dnem pokračovalo univerzitní klání v korejském Gwangju. Do bojů zasáhlo hned osm našich reprezentantů.

9. 7. 2015

První den soutěží v Tallinnu

V estonském Tallinnu odstartoval první den soutěží ME do 22 let. V dnešním programu se má představit hned osm českých reprezentantů. Vložena VIDEA.

8. 7. 2015

Úspěšné české kvalifikace v Gwangju

Naši atleti mají za sebou první soutěžní den na 28. světové univerziádě v jihokorejském Gwangju a vedli si velmi úspěšně.

7. 7. 2015

Dvaadvacítky i s medailovými ambicemi

Dnes v odpoledních hodinách odletěl český národní tým do 22 let bojovat o evropské cenné kovy do estonského Tallinnu.

7. 7. 2015

České mládí odcestovalo do Cali

Dorostenecká reprezentace dnes po poledni odcestovala do kolumbijského Cali, které bude 15.-19. července hostit MS do 17 let.

6. 7. 2015

Ptejte se Michala Balnera

Na rozhovor měsíce jsme tentokrát pozvali čerstvého českého rekordmana ve skoku o tyči Michala Balnera. Těšíme se na Vaše zajímavé dotazy.

5. 7. 2015

Vícebojaři Superligu EP neudrželi

Těžký úkol oslabená reprezentace vícebojařů nenaplnila a sestupuje z nejvyšší úrovně evropského poháru, dílčím pozitivem z Aubagne je výsledek juniorky Zatloukalové. Titul obhájilo Rusko, které táhl zejména Škurenjov.

4. 7. 2015

Hejnová a Špotáková vládly v Paříži

Seriál závodů Diamantové ligy se přesunul do města nad Seinou. Zdá se, že horké letní počasí atletům svědčilo. K vidění byl nespočet světových výkonů roku, ale také kontinentální a národní rekordy. Neztratili se ani čeští reprezentanti.

4. 7. 2015

Stříbrná česká radost na Madeiře

Prosluněná portugalská Madeira hostila mistrovství Evropy v běhu do vrchu a to i za účasti našich atletů, kteří na kopcích portugalského ostrova zanechali velmi dobrý dojem, zejména díky stříbrům Michaely Stránské, individuálně a také ve spolupráci s kolegyněmi z juniorského týmu.

3. 7. 2015

Atlety čeká parný a perný víkend

Čeští reprezentanti budou o nadcházejícím víkendu bojovat o co nejlepší výkony jak na dráze, tak i mimo ni. Pozornost českého fanouška se zaměří hlavně do Francie a na portugalskou Madeiru.

1. 7. 2015

Ptáčníková a Kudlička kralovali u Rudolfina

Ptáčníková Pražskou tyčku ozdobila rekordem mítinku 472 cm, její kolegové Balner a Kudlička, jenž k vítězství zdolal svůj "letošňák" 575, se poté také pokoušeli o národní maximum. (DOPLNĚNO VIDEO)

29. 6. 2015

Vysoká kvalita „trials“ v čele s Gatlinem

Šampionát USA, který slouží rovněž jako nekompromisní kvalifikace na vrcholné akce, opět přinesl řadu výtečných výkonů a s menšími výjimkami zastínil i výsledky z mistrovství karibských sprinterských velmocí.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí