24. 7. 2015

Hejnová získala v Londýně další triumf

Pátečním večerním programem odstartoval dvoudenní díl Diamantové ligy v Londýně. Česká atletika měla dnes v soutěžích dvojí zastoupení. Zuzaně Hejnové se podařilo opět zvítězit v závodě DL. V trojskoku nastoupila Lucie Májková.

21. 7. 2015

Medaile výškařek přilétly domů

Úspěšná česká dorostenecká výprava je po dvou týdnech v Kolumbii zpět v České republice. Na pražském Letišti Václava Havla se nám pochlubily obě naše výškařky svými medailemi.

21. 7. 2015

Zlatý Doležal a spol. jsou zpět

Včera v odpoledních hodinách přistálo na Letišti Václava Havla letadlo s českým juniorským týmem, který reprezentoval na ME v Eskilstuně. Na palubě byl i šampion desetiboje Doležal.

20. 7. 2015

Tábor a Nové Město lákají na známá jména

V letošním roce se již popáté uskuteční tzv. Czech Double Meeting, který je složen ze dvou Velkých cen. Ta první se koná v Novém Městě nad Metují a druhá tři dny poté v jihočeském Táboře. Nebudou chybět známá jména ze zahraničí a představí se i řada domácích reprezentantů.

20. 7. 2015

Bendová pátá na MS do 17 let

Mistrovství světa do 17 let v kolumbijském Cali je již minulostí. Poslední soutěžní den se o pěkný výsledek postarala sprinterka Nikola Bendová ve finále dvoustovky.

19. 7. 2015

Doležal má zlato z MEJ

Jan Doležal úspěšně dotáhl svou dvoudenní cestu za titulem mistra Evropy. Sedmá doběhla štafeta žen na 4x400 metrů. Emily Gerulová vybojovala desáté místo ve finále dálkařek.

19. 7. 2015

Bendová do finále, Pöschlová 12.

Nikola Bendová postoupila do finále na 200 metrů. Nikola Pöschlová skončila v soutěži tyčkařek dvanáctá. Svůj sedmiboj dokončila Tereza Vokálová.

18. 7. 2015

Doležal průběžně třetí, Gerulová do finále

Dálkařka Emily Gerulová postoupila do finále dálkařek. Velmi slibně rozjetý desetiboj má Jan Doležal.

18. 7. 2015

Hrubá má zlato z MS, Pejchalová bronz

Hned dvojnásobnou radost nám přineslo finále výšky dorostenek na MS do 17 let v Cali. Tyčkař Bárta skončil 17., Vokálová je průběžně v sedmiboji 18.

17. 7. 2015

Monako ozdobila Genzebe Dibabaová svěťákem

Diamantový mítinku v Monaku přinesl především skvělé běhy, novou rekordmanku známe na trati 1500 metrů, mnoho nechybělo k témuž ani mezi muži. Z českých účastníků byli vidět především oštěpaři, bodoval nejen Veselý, ale také Vadlejch, tyčkař Kudlička byl šestý.

17. 7. 2015

Seidlová sedmá ve finále čtvrtky

O zatím nejlepší české umístění na Mistrovství Evropy juniorů ve švédském Eskilstuně se postarala Zdeňka Seidlová v závodě na 400 metrů.

16. 7. 2015

Tabačková čtvrtá dorostenka na světě

Druhý soutěžní den mají za sebou atleti do 17 let na MS v Cali. Nejúspěšnější z našich byla oštěpařka Nikol Tabačková, která obsadila ve finále nepopulární, ale velice pěkné čtvrté místo.

16. 7. 2015

MEJ: Zdeňka Seidlová do finále čtvrtky

Následující čtyři dny bude probíhat ve švédské Eskilstuně Mistrovství Evropy juniorů i za vydatné účasti našich závodníků. První den se nejlépe vydařil čtvrtkařce Seidlové, která postoupila mezi osm nejlepších. Devatenáctý skončil Dominik Kubec v závodě na 10000 metrů. Chodkyně Tereza Korvasová byla dvacátá.

15. 7. 2015

Úspěšný první den v Cali

Čeští dorostenci mají za sebou vydařený úvodní den na mistrovství světa do 17 let. Všech šest závodníků, kteří nastoupili do svých kvalifikaci a rozběhů postoupilo do další fáze svých soutěži, desetibojař Kisiala je průběžně dvanáctý.

14. 7. 2015

Ústeckou Grand Prix ovládl Cantwell

V pondělí se na novém Městském stadionu v Ústí nad Labem sešla koulařská elita v čele s hvězdnými americkými vrhači. Nechyběl ani vedoucí muž letošních světových tabulek Joe Kovacs.

14. 7. 2015

Junioři odletěli na Evropu

Dnes v ranních hodinách odcestovali čeští atleti na Mistrovství Evropy juniorů do švédské Eskilstuny, kde se budou rvát o evropské medaile.

13. 7. 2015

Medaile z dvaadvacítek jsou již doma

Dnes v odpoledních hodinách přistála na Letišti Václava Havla úspěšná česká výprava z ME do 22 let v Tallinnu. Na palubě byli i všichni naši medailisté.

13. 7. 2015

Cali je již za dveřmi

Jedna velká akce skončila a další se již nezadržitelně blíží. Už jen poslední dva dny zbývají do zahájení Mistrovství světa do 17 let v kolumbijském Cali.

12. 7. 2015

Češi vybojovali v Tallinnu čtyři cenné kovy

Česká výprava si odveze z Mistrovství Evropy do 22 let v estonském Tallinnu čtyři medaile. Tři stříbrné a jednu bronzovou. Stříbro získala Anežka Drahotová v chůzi na 20 km, Radek Juška ve skoku do dálky a štafeta mužů na 4x100 metrů. Bronz si odveze Jan Jirka z dvoustovky.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.