9. 7. 2006

Pichrtová vrchařskou šampionkou

Česká běžkyně se v Malých Svatoňovicích stala mistryní Evropy v běhu do vrchu. Ženské družstvo skončilo druhé za Italkami, muži byli čtvrtí.

23. 11. 2011

Wariner na mítinku Zlaté ligy zastínil Powella

Čtvrtkař Jeremy Wariner pokořil v Paříži hranici 44 vteřin, sprinterka Marion Jonesová opět dominovala hladké stovce.

8. 7. 2006

V extralize už je jasno

Třetí kolo nejvyšší domácí soutěže družstev rozdalo karty pro šampionát i baráž, výškařka Straková splnila limit na ME.

Zlatá liga pokračuje druhým dílem

V Paříži se představí také Barbora Laláková. Asafa Powell slibuje překonání světového rekordu. První letní start Jeleny Isinbajevové.

7. 7. 2006

Mistrovství Evropy: Zvítězí Češi doma?

Již tuto neděli se v Malých Svatoňovicích uskuteční mistrovství Evropy v běhu do vrchu.

Schůze výboru ČAS

Tisková zpráva z červencové schůze výboru ČAS, která se konala dne 4. 7. 2006 v Praze.

Lalákové a Špotáková čtvrté v Aténách

Špotáková přišla o výkon roku. Kajsa Berqvistová zvítězila v taktické bitvě, když Vlašičová vynechala 1.97 metrů.

2. 7. 2006

Desetibojaři sestoupili do druhé ligy

Namísto postupu do Superligy čeká na Čechy příští rok druhá liga. Ženy skončily v Jaltě šesté.

V Ostravě skončil "Gigant"

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ovlivnil druhý den nepříjemně točivý vítr. Vladislav Tuláček má limit pro MSJ.

Pokoří Tomáš Dvořák 8000 bodů?

V Jaltě vede po prvním dni tým Bělorusků a Francouzek, individuálně Ukrajinec Kasjanov (4166) a Nizozemka Wisseová (3595).

Juniorka Čechová zvládla limit na MSJ

V první den mistrovství ČR juniorů v Ostravě zaběhla Kateřina Čechová hladkou stovku za 11.76 s.

30. 6. 2006

O víkendu je Evropský pohár ve vícebojích

Kromě Superligy nás bude zajímat hlavně 1. liga v Jaltě, kam včera odcestovala česká výprava. Tomáš Dvořák může vytvořit "světový rekord" v počtu desetibojů nad 8000 bodů.

Francouzi vyhráli Superligu Evropského poháru

Po prvním dni přitom byli až šestí. Mezi ženami zvítězily s velkým náskokem ruské atletky.

29. 6. 2006

Petr Stehlík opět v kruhu

Koulař pražské Dukly se dnes na 41. ročníku mítinku Praga Academica dostal na třetí místo českých tabulek pro rok 2006.

29. 6. 2006

Mistrovství Evropy v ČR

Dne 9. července se v Malých Svatoňovicích uskuteční mistrovství Evropy v běhu do vrchu.

Rusové o poločase vládnou Superlize

Mužský a ženský tým ruské federace má ve španělské Malaze nakročeno k vítězství ve SPAR Evropském poháru.

Rozhlasové poháry rozebrány

V Houšťce se setkali vítězové Poháru Rozhlasu s Českou spořitelnou. Rafťák Mádl se po deseti letech vrátil výkonem 418 centimetrů do skokanského sektoru.

Praga Academica plná lahůdek

Hlavním tahákem bude přímý souboj Hejnová vs. Rücklová na 400 m překážek žen, jednu z mála šancí dostane i mužská štafeta na 4x100 metrů.

V USA proběhl národní šampionát

Během čtyřdenního klání viděli diváci několik výkonů roku a národní rekord v hodu oštěpem.

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.