23. 11. 2011

Česká reprezentace dnes přiletěla do Prahy

Pouze krátkou pauzu na oddech si vybere v nejbližších několika dnech stříbrná oštěpařka z mistrovství Evropy Barbora Špotáková.

Čeští junioři získají v Pekingu neocenitelné zkušenosti

Získávat zkušenosti, ale také bojovat o účast v elitní osmičce bude šestnáct českých atletů od úterý do neděle na MSJ v Pekingu.

13. 8. 2006

Barbora Špotáková má stříbrnou medaili

Rozšířila tak sbírku české reprezentace na čtyři medaile. V oštěpu vyhrála Němka Steffi Neriusová.

13. 8. 2006

Faschingbauer má za sebou severský maraton

V konkurenci 37 vytrvalců, kteří doběhli do cíle maratonu, se Pavel Faschingbauer umístil na 26. místě v čase 2:19:41.

Oštěpařka Špotáková bude útočit na medaili

Barbora Špotáková bude dnes odpoledne útočit na čtvrtou českou medaili na evropském šampionátu v Göteborgu.

12. 8. 2006

Hamáčková ve finále desátá

Česká štafeta na 4x100 m žen bez výkonu, selhala předávka na posledním úseku.

12. 8. 2006

Obě české štafety na 4x400 metrů končí

Rychlost soupeřů byla nad síly mužského i ženského kvarteta na trati 4x400 metrů. Do finále nepostupuje ani překážkář Stanislav Sajdok.

Prezident gratuloval Romanu Šebrlemu

Prezident republiky Václav Klaus zaslal dnes 12. srpna blahopřání Romanu Šebrlemu.

12. 8. 2006

Barbora Špotáková hodila český rekord

V dnešní kvalifikace oštěpařek poslala oštěp hned prvním pokusem do vzdálenosti 66.12 metrů. Jarmila Klimešová bohužel kvalifikací neprošla.

12. 8. 2006

Dvořák se na sebe zlobil kvůli čtyřem desetinám

Když si v cíli běhu na 1500 m zastavil stopky, věděl Tomáš Dvořák, že je zle.

12. 8. 2006

Tyčkařku Hamáčkovou čeká finále

Oštěpařky Barboru Špotákovou a Jarmilu Klimešovou kvalifikace, překážkáře Sajdoka semifinále.

11. 8. 2006

Desetibojař Šebrle je opět mistrem Evropy

Desetibojař Roman Šebrle obhájil suverénně zlatou medaili na mistrovství Evropy.

V Göteborgu skončil další den soutěží

Kromě desetiboje nebyly odpoledne k vidění čeští závodníci. Program byl přesto nabitý.

Železný se vrátil z ME

Se spokojeným úsměvem dnes vystoupil v Praze z letadla oštěpař Jan Železný po návratu z mistrovství Evropy, které pro něj skončilo bronzovým úspěchem.

Špotáková zítra již dopoledne

Rozmary počasí v Göteborgu donutily organizátory změnit program evropského šampionátu v atletice.

11. 8. 2006

Štafeta českých sprinterů v Göteborgu nepoběží

Česká štafeta mužů se na mistrovství Evropy odhlásila ze závodu na 4x100 metrů.

11. 8. 2006

Stanislav Sajdok postupuje do semifinále

Překážkář pražské Dukly si v dnešním rozběhu zajistil postup mezi šestnáctku nejlepších novým osobním rekordem.

11. 8. 2006

Jana Kárníková končí v kvalifikaci

Koulařka Hvězdy SKP Pardubice nestačila na své soupeřky a mezi dvanáct nejlepších se nedostala.

Šebrle bude ve druhém dnu hájit první místo

Výprava českých atletů na mistrovství Evropy v Göteborgu má velkou naději, že se její sbírka rozšíří o třetí medaili.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.