23. 11. 2011

Juniorky ACP Olympu Brno se pokusí vyhrát doma

Brno zvítězilo v kandidatuře na pořádání Evropského mistrovství juniorských družstev pro rok 2007.

Desítka už je k mání

Na stánky i do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializvaného atletického měsíčníku Atletika. Co v něm najdete?

V Chicagu vyhráli Cheruiyot a Adereová

Adereová dokonce zaběhla národní rekord, stejně jako tři její pronásledovatelky. Robert Kipkoech Cheruiyot se ujal vedení v seriálu maratonů "World Marathon Majors".

Jamajčanky budou mít slabší štafetu

Dvojnásobná stříbrná medailistka z olympijských her a jamajská národní rekordmanka na 400 metrů Lorraine Fentonová oznámila ve svých 33 letech konec kariéry.

18. 10. 2006

Třetí příčka pro majora Šebrleho

Roman Šebrle se umístil na třetím místě v anketě Armádního sportovního centra Dukla o Armádního sportovce roku 2006.

Hlasujte pro Šebrleho a Špotákovou!

Rozhodněte svým hlasem o Atletovi Evropy pro rok 2006. V seznamu nominovaných září dvě česká jména. Desetibojař Roman Šebrle a oštěpařka Barbora Špotáková.

Kalendář mezinárodních atletických akcí 2007

Po tradiční podzimní kalendářní konferenci EAA v bulharské Varně jsou jasné termíny nejdůležitějších mezinárodních atletických akcí pro příští rok.

15. 10. 2006

Štefko si upevnil pozici v Českém běžeckém poháru

V Pardubicích se dnes uskutečnil 37. ročník Velké pardubické cross country. Zvítězili Róbert Štefko a Táňa Metelková.

Finále CORNY SŠAP se vydařilo

Chlapci ze SŠ Polytechnická Jílová a děvčata ze SG Opava se dnes stali vítězi CORNY Středoškolského atletického poháru pro rok 2006. Otevírají se jim mezinárodní možnosti.

Jízdní řád "Mezistátek"

Na kalendářní konferenci EAA byly schváleny termíny mezistátních utkání s účastí české reprezentace.

Fotogalerie - Světové atletické finále

Obrazové ohlédnutí ze Světového atletického finále, které se konalo ve Stuttgartu.

Obhájí děvčata z Břeclavi na domácí půdě titul?

Finále CORNY středoškolského atletického poháru je tady! Největší atletická soutěž pro studenty gymnázií a středních škol proběhne již tuto sobotu 14. října 2006 v Břeclavi.

Lornah Kiplagatová mistryní světa ve světovém rekordu

Rodačka z Keni, závodící za Nizozemí, vyhrála na mistrovství světa v silničním běhu na 20 km v novém světovém rekordu 1:03:21. O pět sekund zlepšila rekord Pauly Radcliffové.

Blíží se první MS v silničním běhu na 20 km

Světový šampionát IAAF nahrazuje dosavadní MS v půlmaratonu. V maďarském Debrecínu se představí na 180 běžců z 45 zemí světa.

Praporčice Špotáková: Zdá se mi, že toho mám trochu moc.

Vicemistryně Evropy Barbora Špotáková má za sebou první týden vojenského přijímače. Jak se jí v Přerově líbí? A nelituje svého rozhodnutí?

Praha zná vítěze krajského kola CORNY SŠAP

Postup do republikového finále 25. ročníku CORNY Středoškolského atletického poháru si v dnešním krajském kole zajistili chlapci ze SPŠE V Úžlabině a dívky z gymnázia Nad Štolou.

Fotogalerie - 110. ročník závodu Běchovice - Praha

Obrazové ohlédnutí z 110. ročníku závodu Běchovice - Praha

Oštěpařka Špotáková podpoří mladé atlety

Barbora Špotáková si jako správná patronka nenechá ujít zítřejší krajské kolo CORNY Středoškolského atletického poháru v Praze.

Jednání výboru ČAS

Tisková zpráva z jednání výboru ČAS ze dne 3. října 2006.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.