23. 11. 2011

Drama Josefa Karase

Nový mistr České republiky ve vícebojích si zranil nohu ve skoku o tyči. Přes bolest a s největším sebezapřením soutěž dokončil. Jeho výsledek 5753 bodů mu dává naději na HME.

Probíhá druhý den mistrovství ČR ve vícebojích

Výsledky jsou vždy po jednotlivých disciplínách aktualizovány a jsou k dispozici na našich webových stránkách.

10. 2. 2007

Ščerbová má limit na Evropu!

Dálkařka Denisa Ščerbová v pátek večer na mítinku v Lipsku skočila do dálky 656 centimetrů a o jeden cm tak překonala nominační limit pro start na březnovém HME.

Vlašičová předvedla výkon roku - 201 cm

Chorvatská výškařka Blanka Vlašičová vyhrála druhý ročník mítinku Grand Prix Moniky Iagarové v Bukurešti skokem přes laťku ve výšce 2.01 metru.

9. 2. 2007

Zuzana Hejnová mistryní ČR v pětiboji

Překážkářka pražského USK získala titul mistryně pro rok 2007 v halovém pětiboji. Na druhém místě se umístila její sestra Michaela, bronz vybojovala Kateřina Konvalinková.

Josef Karas bojuje o HME

Po prvním dnu mistrovství ČR v halových vícebojích je Karas na prvním místě a o 36 bodů před svým osobním rekordem. Kromě výšky vyhrál ve všech disciplínách.

Keňan Wanjiru vytvořil nový světový rekord v půlmaratonu

Samuel Wanjiru z Keni zvítězil v půlmaratonu, který se běžel ve Spojených arabských emirátech, časem 58:53 minut.

Sledujte mistrovství ČR ve vícebojích online

Výsledky domácího halového šampionátu po jednotlivých disciplínách můžete sledovat na našich stránkách.

8. 2. 2007

Janků spoluvítězem Weinheimu

Výškař Tomáš Janků se podělil o výhru na skokanském mítinku v Německu s domácím Onnenem. Oba skočili 230 cm. Jaroslav Bába skončil s výkonem 215 cm šestý.

Vytrvalci z AK Kroměříž osmí na PMEZ

Družstvo běžců AK Kroměříž obsadilo v neděli osmé místo na 44. ročníku Poháru mistrů evropských zemí družstev v krosu.

David Gillick z Irska zaběhl 400 m pod 46 sekund

Úterní druhý ročník halového mítinku EAA v Düsseldorfu přinesl čtyři výkony roku. Startovaly také tři české závodnice.

Vícebojaři se ve Stromovce utkají o tituly

Halovou atletickou sezónu čeká první velký vrchol – Mistrovství České republiky v halových vícebojích.

6. 2. 2007

Tomáš Janků si vyrovnal osobní rekord 2.34 metru!

Stříbrný medailista z ME 2006 vyhrál na Brněnské laťce 2007 novým rekordem mítinku. O jeho velké formě svědčí i fakt, že se pokoušel o český rekord 237 cm.

6. 2. 2007

Šebrle se vrátil z Jihoafrické republiky

S úsměvem, ale unaven po náročném tréninku. Hrozivě vyhlížející nehoda, při které byl desetibojař zasažen oštěpem, je prý zapomenuta.

Šest finalistů z Göteborgu na Brněnské laťce

Na „Brněnské laťce Valosun 2007“ se v úterý představí šest výškařů, kteří skákali ve finále loňského mistrovství Evropy.

5. 2. 2007

Tyčkař Kudlička má juniorský rekord

Jan Kudlička si o 11 centimetrů vylepšil osobní maximum a výkonem 5.41 m vymazal z českých rekordních tabulek devět let starý rekord Adama Ptáčka.

Letošní Tallinn bez české účasti

Americký vícebojař Jon Ryan Harlan vyhrál desátý ročník Reval Hotels Cupu v Tallinnu výkonem 5969 bodů.

Premiéra Isinbajevové: 482 cm

Výkon ruské tyčkařky byl oceněn jako nejlepší počin na halovém mítinku Millrose Games, které se konaly v pátek v New Yorku.

Světový Stuttgart

Etiopanka Meseret Defarová vylepšila na mítinku ve Stuttgartu dosavadní světové maximum na 3000 m. Na mítinku padlo 12 výkonů roku.

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.