2. 3. 2007

Vojtík ve finále!

Na úkor diskvalifikace italského závodníka, ale přesto. Jiří Vojtík poběží v sobotním zítřejším finále běhu na 400 metrů.

23. 11. 2011

Slovák Konopka šokoval Evropu

Další zlata z evropského halového šampionátu pro Kallurovou, Sedoca a Klüftovou.

2. 3. 2007

Petr Svoboda zůstal před branami finále

Překážkář pražského Olympu zaspal v semifinále na startu a nedokázal již stáhnout náskok soupeřů. Celkově skončí na 11. místě

Denisa Ščerbová doskočila do finále

Česká dálkařka prošla na HME kvalifikací výkonem 653 cm.

2. 3. 2007

Dál jde i sprinter Jiří Vojtík, tyčkař Ptáček skončil

Ve svém rozběhu na 400 m finišoval na druhém místě a vybojoval si tak přímý postup do večerního semifinále.

2. 3. 2007

Petr Svoboda prvním postupujícím

Překážkář Petr Svoboda jako první z Čechů zahájil svou soutěž a hned je z toho postup.

Zítra se na HME představí pět českých atletů

V pátek startuje pět českých reprezentantů, rozlosování zatím Čechům vychází.

Výprava je s halou spokojena

Čtvrteční trénink proběhl k plné spokojenosti všech atletů, naši reprezentanti se večer dozví nasazení a starty v kvalifikacích.

28. 2. 2007

Hlavní část výpravy dorazila do Birminghamu

Čeští atleti jsou již v dějišti halového mistrovství Evropy, zítra se k nim přidá největší medailová naděje Roman Šebrle.

28. 2. 2007

Šebrle si zítra poletí do Birminghamu pro medaili

Hlavní trumf české výpravy pro nadcházející HME, vícebojař Roman Šebrle, cítí i přes nedávné zdravotní patálie dobrou formu a chystá se obhajovat předloňský titul.

28. 2. 2007

Fotogalerie z MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Fotogalerie z mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale Otakara Jandery v Praze.

Výškařka Bergqvistová vynechá halové ME

Švédská výškařka Kajsa Bergqvistová se nezúčastní víkendového halového mistrovství Evropy v Birminghamu.

25. 2. 2007

Přinášíme vám videa z halového mistrovství ČR mužů a žen - 2. den

Připravili jsme pro vás v rámci pilotního projektu videozáznamy z halového mistrovství České republiky mužů a žen.

25. 2. 2007

Nominace na halové mistrovství Evropy

Do Birminghamu poletí 11 atletů, po skončení národního šampionátu o tom na svém zasedání rozhodl Výbor Českého atletického svazu.

25. 2. 2007

Svatoslav Ton vítězem výšky

Tomáš Janků nestartoval, Ton překonal 2.25 metru, Jaroslav Bába o centimetr překonal své letošní maximum a získal stříbro.

25. 2. 2007

Růžovi vítězný čas nestačil

Půlkař pražské Dukly vyhrál v nedělním programu domácího mistrovství. Vítězný čas 1:50.29 byl však pro Evropu pomalý.

Výsledky mistrovství ČR mužů a žen v hale

Výsledky budou po jednotlivých disciplínách zveřejňovány zde.

Přinášíme vám videa z halového mistrovství ČR mužů a žen

24. 2. 2007

Jan Kudlička opět posunul juniorský rekord

Naopak smutným hrdinou mužské tyče se stal Štěpán Janáček, který nepřekonal limit pro HME.

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.