23. 11. 2011

Mistrem světa v krosu Zersenay Tadese

Mistryní mezi ženami Lornah Kiplagatová. Několikanásobný světový šampion Kenenisa Bekele závod nedokončil.

Patrick Ivuti vyhrál Pražský 1/2 maraton

Keňan vyhrál v traťovém rekordu 1:01:00, kvůli nepříjemnému větru se nepodařil útok na čas pod jednu hodinu.

24. 3. 2007

Miloš Holuša počtvrté mistrem

Zkušený chodec Miloš Holuša získal ve slovenských Dudincích čtvrtý titul mistra ČR v chůzi na 50 kilometrů.

Mistrovská Dudinská padesátka

Sobotní závod ve slovenských Dudincích na 50 km chůze mužů je mimo jiné mistrovstvím České republiky.

Vyšla „birminghamská“ Atletika

Na novinové stánky a do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického měsíčníku. Co v něm najdete?

Bude sobotní půlmaraton rekordní?

Pořadatelé by v sobotním pražském půlmaratonu rádi viděli překonání světového rekordu, nebo alespoň čas pod 60 minut.

Fotogalerie - MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Fotogalerie z M ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň, které se konalo ve Frýdku-Místku.

Český běžec na mistrovství světa v krosu

Milan Kocourek poběží na mistrovství světa v krosu. Byl nominován na základě 18. místa z loňského evropského šampionátu v kategorii juniorů.

Do Zlaté tretry zbývá 100 dní

Organizátoři při této příležitosti oznámili další z hvězdných jmen, je jím keňský běžec Paul Kipsiele Koech. Možná však uvidíme i Jelenu Isinbajevovou a Asafu Powella.

Samuel Wanjiru zaběhl světový rekord v půlmaratonu

Během sobotního půlmaratonu v nizozemském Haagu padl světový rekord. Postaral se o něj Samuel Wanjiru časem 58:35 minut.

Evropský vrhačský pohár přinesl 4 výkony roku

Tradiční evropská soutěž, ve které se závodí ve čtyřech vrhačských disciplínách, se letos konala v ukrajinské Jaltě.

Narodil se nový výškař?

Výškaři a sportovnímu manažerovi Janu Janků a jeho přítelkyni Kateřině Bábové (sestře Jaroslava Báby) se v neděli v noci narodil syn Jan.

Souboj mládí a zkušeností

Mistrem ČR pro rok 2007 v krosu se stal Milan Kocourek, který vyhrál před o devatenáct let starším Róbertem Štefkem. Bronz získal Jan Kreisinger.

14. 3. 2007

Výškařku Dubnovou bude trénovat Pogány

Osmadvacetiletá reprezentantka Romana Dubnova se po návratu z HME v Birminghamu dohodla na spolupráci s trenérem Barbory Lalákové Michalem Pogánym.

MČR v krosu 2007 ve Frýdku-Místku

V sobotu 17. března se ve Frýdku-Místku uskuteční Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

Isinbajevová a Gillick vyhlášeni únorovými atlety Evropy

Ruská tyčkařská legenda Jelena Isinbajevová a irská čtvrtkařská hvězda David Gillick byli EAA zvoleni atlety měsíce února.

12. 3. 2007

Valašskou laťku vyhráli Novotný a Dubnova

Sobotní, již 32. ročník výškařského mítinku ve Valašském Meziříčí pomalu uzavřel halovou sezonu 2007.

9. 3. 2007

Výškaři Ton a Dubnová vyhráli Čejkovickou laťku

Výškař Svatoslav Ton zvítězil výkonem 224 cm počtvrté za sebou v mezinárodním mítinku Čejkovická laťka.

Březnové jednání výboru ČAS

Tisková zpráva z jednání výboru ČAS, které se uskutečnilo 8. března 2007 v Praze.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.