23. 11. 2011

Junioři z Opavy vítězně v Tampere

V evropském poháru sk. A obsadily juniorky z Brna druhé místo. V Tampere ve skupině C junioři ze Sokola Opava vyhráli.

Robles oslnil Dubnici

5. ročník Atletického mostu ve slovenské Dubnici nad Váhem ozdobil kubánský překážkář historicky nejlepším časem na území Slovenska.

16. 9. 2007

Špotáková v "supertěsném" závodě druhá

Barbora Špotáková znovu poměřila síly s německými soupřekami. Na "jejich" Zlaté lize v Berlíně ji porazila jen Obergföllová. Kateřina Baďurová byla po "dobrodružství" s tyčemi 5.

Žákyně a žáci v Břeclavi dobojovali

Druhým dnem pokračovalo žákovské mistrovství v Břeclavi. Kromě titulů se závodilo i o nominaci na mezistátní utkání za týden v Třebíči.

Juniorky z Brna druhé v evropském poháru

Atletky ACP Olymp Brno nestačily na domácí půdě pouze na mistryně Ruské federace.

Chodci na MU v Litvě třetí

V litevském Alytu dnes proběhlo mezistátní utkání v chůzi. Zúčastnili se domácí, jejich sousedi Lotyši, Švédové a my. Němci jen v juniorských kategoriích.

15. 9. 2007

Pichrtová neoficiální mistryní světa

Běžkyně do vrchu Anna Pichrtová vyhrála ve švýcarském Ovronnaz World Trophy. Ženský tým byl stříbrný.

Žákovský šampionát v Břeclavi: 15 titulů rozdáno

Jižní Morava hostí MČR nejmladší věkové kategorie. O víkendu se hraje nejen o tiuly, ale také o nominaci na mezistátní utkání.

14. 9. 2007

Baďurová v Bruselu třetí

Tyčkařka Kateřina Baďurová obsadila na Zlaté lize 3. místo za 465 cm. Ve hře o jackpot zůstaly Richardsová i Isinbajevová.

Zářijový víkend plný atletiky

Od MS uplynuly dva týdny, atletická sezóna ale zdaleka nekončí. O víkendu vyvrcholí dvěma mítinky Zlatá liga, doma je na programu žákovské mistrovství. Konají se i další zajímavé závody.

13. 9. 2007

Janků vyhrál Hanáckou laťku

Tomáš Janků zvítězil na výškařském mítinku v Olomouci. Na startu byla kompletní česká špička.

Fotogalerie - Mistrovství České republiky do 22 let na dráze

Přinášíme obrazové ohlédnutí za MČR mužů a žen do 22 let na dráze, které se uskutečnilo 1. - 2. září 2007 v Jablonci nad Nisou.

13. 9. 2007

Laláková v Itálii druhá

Na středečním mítinku v italském Roveretu uspěla druhým místem výškařka Barbora Laláková za výkon 190 cm. Dálkař Roman Novotný byl 5.

11. 9. 2007

Špotáková nakonec Linec vynechala

Mistryně světa oštěpařka Barbora Špotáková mítink EAA v rakouském Linci nakonec vypustila. Přesto české atletky vezou z Lince medailová umístění.

11. 9. 2007

Ve Světovém atletickém finále nejspíš pět Čechů

Sobota 22. a neděle 23. září je vyhrazena Světovému atletickém finále (WAF) ve Stuttgartu. Před poslední sérií mítinků drží elitní sedmičku Špotáková, Brejchová, Cechlová, Baďurová, Janků.

Powell vylepšil rekord na stovce

Jamajský sprinter Asafa Powell zaběhl na mítinku v italském Rieti stometrovou trať za 9.74 s a o tři setiny tak vyspravil vlastní světové maximum.

9. 9. 2007

V Eberstadtu Češi uspěli

Tomáš Janků obsadil třetí příčku na prestižním výškařském mítinku v Německu, Češky skončily pod stupni vítězů.

Noční Prahu ovládli Keňané

Běžecký závod Mattoni Grand Prix v centru Prahy vyhráli hlavní favorité Keňan Wilfred Kipkoech Taragon a jeho krajanka Irene Kipchumba Kwambaiová.

Klubové tituly obhájcům

Muži pražské Dukly a ženy z USK obhájili v Sušici postavení nejsilnějších atletických klubů v republice.

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.