23. 11. 2011

Jaké byly v roce 2007... české běhy (I.)

V dalším pokračování našeho seriálu se Vladimír Kučera zaměřil na situaci na středních tratích (800 m a 1500 m) z pohledu české atletiky.

Jaké byly v roce 2007... světové běhy (I.)

Ve třetím ze série hodnotících článků se na střední tratě (800 m a 1500 m) zaměřil ve svých úvahách trenér Vladimír Kučera.

Radcliffová se vrátila famózně

Britka Paula Radcliffová v lednu porodila a dnes absolvovala první ostrý závod. Newyorský maraton v těsném souboji vyhrála, mezi muži si připsal vítězství Keňan Martin Lel.

Kamínková vítězkou Českého běžeckého poháru již poosmé

Z dosavadních dvanácti ročníků má vytrvalkyně Petra Kamínková osm vítězství. Společně s ní se může pro rok 2007 radovat Pavel Brýdl.

Netradiční kalendář 2008

Pět atletů pražského Olympu sebralo odvahu a nafotilo v ateliéru dvanáct aktů, připravených pro kalendář na rok 2008. Představený bude oficiálně ve čtvrtek 8. listopadu.

Finálová desítka „Atleta roku“ je na světě

Anketa Atlet roku 2007 již zná svého vítěze. Pro tuto chvíli zveřejňujeme nejlepší desítku, jak ji vybralo 123 sportovních novinářů a atletických odborníků.

Jaké byly v roce 2007... české sprinty

V dalším ze série článků zhodnotí trenér Ludvík Svoboda situaci v letošním roce tentokráte mezi domácími muži a ženami na tratích 100 m, 200m a 400 m.

AK Kroměříž na PMEZ třetí

V nedělním 20. ročníku Poháru mistrů evropských zemí v půlmaratonu si běžci AK Kroměříž po dvou letech na čtvrtém místě konečně doběhli pro medailové umístění.

Jednání výboru ČAS

Tisková zpráva z prvního zasedání výboru ČAS, které se uskutečnilo v sobotu 27. října 2007 v Praze.

Jednání předsednictva ČAS

Tisková zpráva z říjnového zasedání předsednictva ČAS, které se uskutečnilo v pátek 26. října 2007 v Praze.

Jaké byly v roce 2007... světové sprinty

V nové sérii článků hodnotí jednotlivé disciplíny vždy vybraní čeští trenéři. V prvním díle (100 m, 200m a 400 m) komentuje Ludvík Svoboda.

Zítra bude rozhodnuto o Atletovi roku

Atlet roku, anketa o nejlepšího českého reprezentanta královny sportu, se blíží ke svému vyvrcholení.

24. 10. 2007

Chodec Jiří Malysa končí v reprezentaci

V jedenačtyřiceti letech nepomýšlí na olympijskou sezonu, svůj poslední start za národní tým by rád viděl na domácí půdě v Poděbradech.

Milion dolarů jen pro vybrané

Letos oslavil seriál mítinků Zlaté ligy přesně 10 let. V jakých disciplínách se atletům vyplatilo závodit? Proč a jak se o nich rozhoduje?

Vlašičová a Plawgo Atlety měsíce září

EAA zveřejnila výsledky pravidelné ankety o evropského atleta měsíce za září. Stali se jimi chorvatská výškařka a polský překážkář.

Milan Kocourek doběhl druhý

V 38. ročníku Velké pardubické cross country zvítězili Jakub Burghard z Polska a Ivana Sekyrová. Výsledky zamíchaly pořadím v Českém běžeckém poháru.

Kvůli takovým chvílím dělám atletiku...

Na mistrovství ČR byl rozhodnutý neskákat kvůli bolestem v noze. Nechal se ale vyhecovat a překonal limit pro MS. Jak prožíval tyčkař Michal Balner svou nejúspěšnější sezonu?

18. 10. 2007

Atleti z Dukly mají v Indii dobojováno

Na Světových armádních hrách obsadili naši atleti dvě čtvrtá a sedmé místo. Spokojenější byli Stanislav Sajdok a Lukáš Melich, koulaři Petru Stehlíkovi se nedařila technika.

17. 10. 2007

Bába si i před touto olympiádou zalyžuje

Výškaři Jaroslavu Bábovi se lyžování líbí a má s ním spojený i důležitý kariérní posun. Možná i proto spojil své jméno s firmou vyrábějící lyžařské oblečení.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.