Na stánky a do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického měsíčníku. Co v něm najdete?

Tyčkařka Pavla Rybová splnila skokem 445 cm v Jablonci limity na HMS i OH. Jaroslav Bába a Tomáš Janků se pokoušeli o nominace v Bydhošti bez úspěchu.

IAAF odvolala pozvání Ščerbové

Na sekretariát Českého atletického svazu přišel dnes ráno opravný fax, který ruší včerejší oficiální pozvání Denisy Ščerbové na pětiboj při HMS ve Valencii.

Ščerbová dostala pozvánku na pětiboj do Valencie

IAAF dnes oficiálně pozvala Denisu Ščerbovou ke startu na halovém mistrovství světa ve víceboji. Jistotou je tak i start štafety se Ščerbovou.

Dozvuky našlapého víkendu - světový rekord a Češi v akci

Uplynulá sobota byla bohatá na významné podniky. S malým zpožděním se podívejme na akce, které byly dočasně přehlédnuty - rekordní tyč v Doněcku a česká účast ve Vídni.

17. 2. 2008

Sajdok rozšířil výpravu do Valencie

Svěřenec Tomáše Dvořáka zaběhl ve finále mítinku v Lipsku 60 m př. za 7.69 a o setinu prolomil kritérium ČAS pro světový halový šampionát. Další Češi dobývali limity bez úspěchu.

Šťastný a Maslák dorosteneckými rekordmany

Druhým dnem skončilo zápolení 16 až 19letých atletů o halové republikové tituly. Lukáš Šťastný a Pavel Maslák vytvořili české dorostenecké rekordy, celkem padly čtyři rekordy mistrovství.

Evropské halové poháry ruským týmům

Zcela suverénně ovládli v Moskvě domácí družstva EP v hale. Muži vyhráli o 19 bodů, ženy dokonce o 24.

16. 2. 2008

Ščerbová nabídla limit štafetě

Prestižní trojboj v Birminghamu vyhrála Klüftová, druhá byla Sothertonová. Třetí Ščerbová si zaběhla OR na 400 m - 53.61 a zlepšila průměr štafety pod požadovaných 53.80.

16. 2. 2008

Šebrle v Tallinnu pátý, Ščerbová klesla v tabulkách

V Tallinnu proběhl druhý den vícebojařského mítinku. Roman Šebrle skončil pátý, když byl po prvním dnu druhý. Ščerbová aktuálně ztratila naději na start v pětiboji ve Valencii.

Junioři Ogrodníková a Hromčík mají dva tituly

Hala Otakara Jandery v pražské Stromovce hostila první den soutěží mládežnických kategorií o české tituly. Diváci viděli zásluhou Martina Říčaře rekord mistrovství 60 m.

Králem nákupního centra Uchov

Novinářskou laťku v Metropoli Zličín ovládl Rus Ivan Uchov, když jako jediný překonal 230 cm. Snažení o limit našich pokračuje.

Jak šel čas na Zličíně

On-line záznam výškařského závodu z pražského nákupního centra Metropole Zličín.

14. 2. 2008

Dvořák by kvůli Kladnu vynechal Götzis

Atraktivní tahák si vybrali jako hlavní lákadlo pořadatelé TNT Fortuna mítinku. Dramatická bitva o světové zlato mezi Romanem Šebrlem a Mauricem Smithem z Ósaky by se měla opakovat na kladenském Sletišti.

Halový „gigant“ plný reprezentantů

Hala v pražské Stromovce hostí o víkendu 16. – 17. února společný šampionát juniorských a dorosteneckých kategorií – právem přezdívaný gigant.

Pod Akropolí zářili skokané a mílař

Na halovém mítinku IAAF v Aténách padly čtyři výkony roku: v ženském trojskoku a tyčce a mužské míli a dálce. Češi se neprosadili.

13. 2. 2008

Ptáček má limit pro OH

560 cm dnes zdolal Adam Ptáček a vyhrál pražskou tyčku. Ženskou soutěž ovládla Britka Dennisonová. V doprovodném programu se vedlo Janu Velebovi, 60 m prolétl za 6.75.

Uchov si zaskáče o prémii

Hlavní hvězda Novinářské laťky si věří, že v Metropoli Zličín zaútočí na 240 cm.

12. 2. 2008

Slesarenková skočila do historie českých hal

Ruska je první výškařkou, která kdy pod českou střechou zdolala dva metry. V Brně se přenesla přes 202 cm. Mužskou soutěž vyhrál Američan Jamie Nieto, poprvé letos startoval Tomáš Janků.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnová vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.