Aktuality

8. 3. 2009

Šebrle už opět může klidně spát

Už nevěděl, jak se zbavit svalových problémů, které ho trápí více než rok. Zkoušel všechno, nakonec se kvůli tomu dokonce přestěhoval zpátky do původního domu na periferii Prahy 6, kde se mu prý mnohem lépe spalo. I tak Roman Šebrle, bronzový medailista z halového mistrovství Evropy v Turíně, bojuje s nalomeným zdravím.

8. 3. 2009

Šampionát skončil, Češi vezou domů tři medaile

V Turínu se rozdávaly poslední sady medailí. Česko uzavřelo s bilancí jedno stříbro a dva bronzy na 15. místě v medailovém pořadí a na 12. místě dle bodů. Oběma statistikám vévodí Rusko.

8. 3. 2009

Šebrle má bronz!

Roman Šebrle uhájil na kilometru třetí příčku, kterou si držel od konce prvního dne. Velmi mu v tom pomohl pětimetrový skok o tyči. Zvítězil Estonec Pahapill před Ukrajincem Kasjanovem.

23. 11. 2011

Chambers zaběhl evropský rekord na 60 m

Kontroverzní britský sprinter Dwain Chambers dnes zaběhl na halovém mistrovství Evropy v Turíně evropský rekord v závodu na 60 metrů.

23. 11. 2011

Překážkáři mají medaile, nyní budou cenné kovy putovní

České překážkářské medaile z halového mistrovství Evropy už jsou ve správných rukou.

7. 3. 2009

Šebrle po sobotě na medaili, Chambers v evropském rekordu

Britský sprinter vykročil k očištění jména tím správným směrem. Na programu bylo i osm finálových disciplín. Roman Šebrle je po prvním dni zatím třetí.

7. 3. 2009

Šebrle po dálce čtvrtý, Straková do finále

V dopoledním programu se představila pětice českých reprezentantů včetně vícebojaře Romana Šebrleho. V kvalifikacích uspěla Iva Straková, ze hry jsou naopak Balner, Novotný a Žilka.

6. 3. 2009

Česká překážkářská fantazie...

Lucie Škrobáková vybojovala na šedesátimetrové trati senzačně stříbrnou medaili. Petr Svoboda, jenž přijel na šampionát s medailovými ambicemi, skončil třetí.

6. 3. 2009

Škrobáková je stříbrná v NR, Svoboda bronzový

Hned dvě medaile vytěžili z prvního dne soutěží na HME čeští překážkáři. Vícebojařka Rosolová skončila desátá, šestice českých závodníků skončila v úvodních kolech.

6. 3. 2009

Evropský halový šampionát odstartoval

V Turíně se rozjel evropský šampionát v hale. Škrobáková i Svoboda postoupili z rozběhů, Szetei nikoliv. Po 3 disciplínách je Rosolová 12. Program pokračuje odpoledne od 15.40 hod.

5. 3. 2009

V pátek jde do boje devítka Čechů

První den evropského šampionátu v hale se představí více než polovina české atletické reprezentace. Jaké mají sportovci ambice?

23. 11. 2011

Turín skýtá řadu překvapení, většinou nemilých

Novinky z dějiště halového mistrovství Evropy, do něhož již zítra vstoupí většina české výpravy.

23. 11. 2011

Cholenský třetí v Melbourne

Řada výrazných tváří, ale nepříliš výrazné výkony, tak by se dal shrnout mítink v australském Melbourne. Český trojskokan obsadil třetí příčku za 15.57 metru.

5. 3. 2009

Šebrle udělá vše pro medaili, pokud možno pro zlatou

S denním zpožděním oproti zbytku výpravy odlétala do Turína největší česká medailová naděje – vícebojař Roman Šebrle. Má za cíl atakovat čtvrté zlato z HME v řadě za sebou.

5. 3. 2009

Výškaře Bábu lehce pobolívá noha, ale věří v úspěch

Lehce ho tahá zadní stehenní sval, přesto výškař Jaroslav Bába věří, že na halovém mistrovství Evropy v Turíně uspěje.

23. 11. 2011

Výprava je na místě činu

Situační zpráva z Turína, kam dnes odcestovala většina české reprezentace pro HME.

4. 3. 2009

Češi vyrazili dobýt Turín

Třináctka českých atletů se dnes sešla na ruzyňském letišti, čtrnáctý Roman Šebrle odlétá zítra. Kromě něj by měli být v Turíně oporami také překážkář Petr Svoboda a dálkař Roman Novotný.

4. 3. 2009

Kladno uvidí souboj Změlík - Šebrle

Dva olympijští vítězové v desetiboji, které dnes navíc pojí manažerský vztah, se představí v hlavní soutěži při třetím ročníku vícebojařského TNT Fortuna mítinku v Kladně. Vede je k tomu sázka, podle které má 40letý Změlík udělat max. o 1000 bodů méně než Šebrle.

23. 11. 2011

Startovky pro Turín zveřejněny

Na stránkách EAA se objevil seznam přihlášených pro HME. Jaké je tabulkové postavení Čechů?