Aktuality

27. 2. 2016

Ostravskou halu čekají zajímavé souboje

Už jen několik momentů zbývá do zahájení dvaačtyřicátého halového mistrovství České republiky a diváci se mají opravdu na co těšit. Startovní listiny jsou nabité skvělými jmény a dají se očekávat dramatické souboje o medaile i útoky na limity pro HMS a olympijské hry.

25. 2. 2016

Pro tituly a limity do nového v Ostravě

V hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze proběhla tisková konference ke dvaačtyřicátému ročníku domácího halového šampionátu mužů a žen, který se uskuteční o nadcházejícím víkendu v Ostravě. Moravskoslezská metropole hostí MČR počtvrté, premiéru však zažije zbrusu nová hala.

24. 2. 2016

To nejlepší z World Indoor Tour

Máme za sebou první ročník nově vytvořeného halového seriálu, který rozhodně přidal na atraktivitě atletických klání pod střechou. Zde je přehled toho nejzajímavějšího, co se událo během čtyř dílů "Tour".

23. 2. 2016

Fotografické ohlédnutí za "gigantem"

Připomeňte si šampionát juniorů a dorostenců v pražské Stromovce, jak jej zachytili Eduard Erben a Jan Kucharčík.

23. 2. 2016

Šampionát v Ostravě hlásí: vyprodáno!

Čtyři dny před startem halového MČR už nejsou k dispozici žádné lístky.

22. 2. 2016

Nabitá soutěž koulařů v Jablonci. Spuštěn předprodej

Polští šampioni Majewski a Bukowiecki, vítěz halové tour Kanaďan Nedow a pochopitelně také domácí jednička Staněk, to jsou další hvězdy, které budou k vidění za dva týdny na severu Čech. Fanoušci už také mohou kupovat vstupenky, jejichž prodej byl spuštěn v pondělí v poledne.

22. 2. 2016

Ostrava přivítá domácí elitu v nové hale

Ostrava bude o posledním únorovém víkendu dějištěm 42. halového mistrovství republiky mužů a žen. Na startu bude i řada našich nejlepších reprezentantů, kteří se budou pokoušet o pokoření limitů pro HMS v Portlandu i na olympijské hry do Ria de Janeira.

21. 2. 2016

Dvoustovkaři ozdobili šampionát rekordy

Také druhý den halového republikového mistrovství juniorů a dorostu přinesl tři národní rekordy. Dále byl překonán i jeden klubový národní rekord a dva rekordy šampionátu. Všechny tyto skvělé výkony padaly ve sprinterských disciplínách.

20. 2. 2016

Maslák zvítězil i v Glasgow

Maslák přesvědčivě ovládl čtyřstovku při závěrečném mítinku světové halové tour, Hejnová si na půlce vylepšila osobní rekord, Holuša na patnáctistovce „letošňák“, Rosolová absolvovala svou premiéru na čtvrtce. V Glasgow ani v Saské Kamenici, kde se o limit pokoušel tyčkař Kudlička, nikdo nepřibyl do výpravy pro Portland.

20. 2. 2016

Na "gigantu" padaly rekordy

V pražské Stromovce proběhl první den mistrovství ČR juniorů a dorostu. Diváci v hale Otakara Jandery byli svědky překonání tří juniorských národních rekordů a jednoho rekordu šampionátu.

19. 2. 2016

Atlety čeká perný víkend

Jsou před námi další dva dny přímo nabité zajímavými atletickými událostmi. Krom mládežnického vrcholu v Praze se upře pozornost českého fanouška do Glasgow, Saské Kamenice (Chemnitz) a Aubiére.

18. 2. 2016

Ohlasy těch, co zazářili za hranicemi

Česká atletika zažila úspěšný středeční večer na mítincích ve Stockholmu a v irském Athlone. Výsledkem byly dva české halové rekordy a dva limity pro halový světový šampionát v Portlandu. Jaké jsou ohlasy hrdinů včerejšího večera?

18. 2. 2016

O mládežnické tituly ve Stromovce

Atletická hala Otakara Jandery v pražské Stromovce se stane o nadcházejícím víkendu dějištěm republikového šampionátu juniorů a dorostenců. Na start se postaví i řada našich reprezentantů a v ohrožení bude jistě i několik rekordů mistrovství.

18. 2. 2016

Večer plný rekordů, ale i s českými limity

Stockholm a Athlone – dvě místa v Evropě, kam upřel zrak atletický svět ve středu večer. Ve Švédsku se postarali o vrchol běžci Dibabaová, Souleiman a Haroun na míli, kilometru a 500 m, když všichni zaběhli nejlepší světové časy historie. V Irsku se zase rozšířila výprava na HMS o mílařku Mäki a čtvrtkaře Masláka. Na obou místech pak padly české rekordy.

17. 2. 2016

Ptáčníková útočila na Pražské tyčce na rekord

Jubilejní dvacátý ročník Pražské tyčky opanovali Jan Kudlička a Jiřina Ptáčníkova, která překonala rekord mítinku.

16. 2. 2016

Ostravskou laťku ovládl Jamal Wilson

V rámci halového mítinku Ostrava 2016 proběhl i dvanáctý ročník Ostravské laťky. Jejím vítězem se stal Jamal Wilson z Baham.

15. 2. 2016

Boston a Berlín ozdobou víkendu

Během uplynulých dní padaly světové výkony jako na běžícím pásu. Zde je přehled toho nejzajímavějšího od pátku do neděle.

15. 2. 2016

Ostravská laťka v silném obsazení

Nová atletická hala v Ostravě bude v úterý dějištěm nejen otevřeného atletického mítinku, ale i dvanáctého ročníku Ostravské laťky.

15. 2. 2016

Do Jablonce přijede Talajová, Jušku vyzve Otterling

Atletičtí fanoušci se na severu Čech mohou těšit na dalšího šampiona z loňského halového ME, účast v Jablonci po hvězdném tyčkaři Lavilleniem přislíbila také vítězka 60 m př. Alina Talajová. Pikantní náboj bude mít mužská dálka, utkají se v ní stříbrný z „Prahy 2015“ Radek Juška a Andreas Otterling.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí