7. 6. 2009

Ptáčníková ve Varšavě 450

Aktuální česká tyčkařská jednička znovu předvedla výkon na hranici svých možností a skončila třetí. Diskařka Cechlová byla ve vyrovnaném závodě sedmá. Ve vícebojařském Arles nebyly k vidění výrazné výkony.

23. 11. 2011

Zamotaná extraliga

Druhé kolo nejvyšší atletické klubové soutěže zamíchalo kartami a před posledním dílem základní části mají nejlepší týmy obou kategorií stejný počet hlavních bodů. Kvalitní výkony se v chladu a dešti rodily především v bězích.

5. 6. 2009

Obergföllová má druhý nejdelší hod, Friedrichová dvoumetrová

Německá rekordmanka v přímém souboji se Špotákovou prohrála, dnes v Baunatalu nedaleko Kasselu už zase hodila daleko. Na druhé místo výškařských tabulek se vyšvihla halová mistryně Evropy.

Šňůra Kakiho trvá i po Turíně

Půlkařský mladík ze Súdánu znovu vyhrál a pod otevřeným nebem zatím letos nepoznal porážku. Výkon roku na severu Itálie nepadl, to se povedlo na Ukrajinském poháru v Kyjevě.

4. 6. 2009

Odložilův memoriál motivuje Šebrleho k osmi metrům

Příslib bonusu o výši jednoho tisíce dolarů obdržel Roman Šebrle od ředitele MJO Miroslava Ševčíka, pakliže se mu podaří zdolat osmimetrovou hranici v dálce.

4. 6. 2009

Straková a Špotáková si podmanily Štrasburk

České reprezentantky si z francouzské části hraničního města odvážejí vítězství i vylepšená letošní maxima. Na stupně vítězů se vešly také půlkařka Mráčková a tyčkařka Ptáčníková.

Kocourek se nominoval do Kaunasu

V sasko-anhaltské Desavě zaběhl poměrně bezpečně limit pro ME22 ve stýplu. Kocourkův kolega z disciplíny Mikulenka zaběhl nejrychlejší čas za posledních pět let. Startovali také další Češi.

2. 6. 2009

Tretru čeká excelentní mužská dálka i ženská pětka

Ostrava hlásí další posily na startovní listinu. Proti domácí dálkařské jedničce Novotnému se postaví Bayer, Mokoena, Camejo, na 5000 m přijedou skvělé Keňanky Cheruiyotová a Masaiová.

TNT Fortuna mítink se domluvil s olympijskou vítězkou

Ukrajinka Natalia Dobryňská bude hlavní ženskou hvězdou 3. ročníku mezinárodního vícebojařského závodu, který se uskuteční ve dnech 23. a 24. června na kladenském stadionu Na Sletišti.

1. 6. 2009

Ptáčníková vyhrála v Rehlingenu, rekord v hodinovce zůstal Ostravě

Tyčkařka Jiřina Ptáčníková se blýskla A kritériem pro MS 455 cm, její přítel Petr Svoboda byl s časem 13.44 druhý v Hengelu, kde se marně pokoušel o posunutí svého maxima Haile Gebrselassie.

Víceboje očima Jana Kucharčíka

Obrazové ohlédnutí za víkendovým šampionátem vícebojařů.

31. 5. 2009

USK v PMEZ třetí, Kroměříž pátá

AKTUALIZOVÁNO - Čeští kluboví mistři uspěli v měření sil se svými evropskými protějšky, když obsadili třetí a pátou příčku na PMEZ ve španělském Castellónu. Individuálně se blýskla především překážkářka Lucie Škrobáková.

31. 5. 2009

Tituly pro Sazimu a Klučinovou, dešti navzdory pršely limity

V deštivém Jablonci se uskutečnil republikový šampionát vícebojařů. Navzdory nepřejícímu počasí se urodilo několik limitů na MEJ a ME do 22 let.

31. 5. 2009

Götzis vyhrál Schrader, Šebrle čtvrtý

Roman Šebrle získal při svém prvním závodě v sezoně 8348 bodů a na prestižním mítinku IAAF zůstal pod stupni vítězů.

Skvělá Gayova dvoustovka 19.58

Pět ženských a dva mužské výkony roku v New Yorku, z nichž nejzářivější byl nepochybně třetí čas všech dob dvojnásobného mistra světa Tysona Gaye. Prohry si naopak odvězli Asafa Powell a Tiruneš Dibabaová.

30. 5. 2009

Hejnová v prvním závodě zdolala měkčí kritérium pro Berlín

AKTUALIZOVÁNO - Španělský Castellón hostí dvoudenní klání evropských klubových šampionů. Ženy z USK jsou v poločase čtvrté, muži Kroměříže pátí, výkonnostně se první den blýskla finalistka OH na 400 m překážek.

30. 5. 2009

K titulům mají po prvním dnu vícebojů nejblíže Sazima a Klučinová

Republikový šampionát vícebojařů v Jablonci nad Nisou čeká na rozuzlení hlavních kategorií. Dobojováno už mají starší žáci a dorostenci.

30. 5. 2009

Šebrleho jízdu pokazila výška, v Götzisu přenocuje na 5. příčce

V Rakousku se o víkendu koná nejprestižnější mítink vícebojařů série IAAF Challenge. Účastní se ho i Roman Šebrle. Jak se mu vedlo první den?

Chodec Schrom na MEJ, Ogrodníková také na překážkách

AKTUALIZOVÁNO II - Dva junioři splnili limity na evropský šampionát do Nového Sadu.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.