Aktuality

23. 11. 2011

Podezřelí Jamajčané mají smůlu

Pět jamajských atletů, na které před mistrovstvím světa padlo podezření z dopingu, nakonec v Berlíně ve štafetách nepoběží.

19. 8. 2009

Bába do finále, Svoboda do semi, Šebrle zatím pátý

DOPLNĚNO FOTO - V prvním dnešním bloku se rozjel desetiboj s obhájcem Šebrlem. Úspěšné kvalifikační boje mají za sebou překážkář Svoboda s výškařem Bábou, naopak diskařka Cechlová dál nepokročila.

23. 11. 2011

IAAF varovala Jamajku ohledně štafety

Mezinárodní atletická federace IAAF doporučila jamajské výpravě na mistrovství světa v Berlíně, aby do štafetových závodů nenasadila nikoho z pěti sportovců, na něž před šampionátem padlo podezření z dopingu.

18. 8. 2009

Špotáková vybojovala stříbro, zlato zůstává v Německu

DOPLNĚNO FOTO - Steffi Neriusová získala na sklonku kariéry v 37 letech světový titul, když předčila českou obhájkyni i další silné soupeřky. Hejnová skončila v semifinále, tam se zítra představí i Škrobáková.

18. 8. 2009

Šebrle: Jsem solidně připravený

Sebevědomý a plný odhodlání, takový byl dnes Roman Šebrle jen pár hodin před svým sedmým MS. Bude pro něj medailové, stejně jako ta předešlá tři? On sám neví, ale udělá pro to maximum a cítí se prý výborně.

18. 8. 2009

Straková ve finále nebude, spící Bolt postoupil na dvoustovce

Čtvrtým dnem pokračuje mistrovství světa v Berlíně. V dopoledním programu se představila výškařka Iva Straková, bohužel v kvalifikaci neuspěla s postupem.

23. 11. 2011

Gay dvoustovku nepoběží

Američan Tyson Gay se odhlásil na mistrovství světa v Berlíně ze závodu na 200 metrů. Důvodem jsou přetrvávající bolesti v tříslech, které ho trápily v průběhu celé sezony.

23. 11. 2011

Isinbajevová padla

Velký šok si prožila dříve neporazitelná tyčkařka Jelena Isinbajeová, když na MS neskočila svou základní výšku a domů pojede s prázdnou. Světová rekordmanka se tak postarala o prvotřídní senzaci a zatím největší překvapení na šampionátu v Berlíně.

23. 11. 2011

Bolt znovu do Ostravy? Možná. Ale bude ještě dražší

Usain Bolt by se mohl příští rok počtvrté vrátit do Ostravy. Kvůli programu věhlasného jamajského sprintera organizátoři Zlaté tretry dokonce upravili termín, který pro příští sezonu připadá na pondělí 7. června.

17. 8. 2009

Špotáková ve finále, Straková se Škrobákovou o postup

Úterý na MS v Berlíně nabízí z českého pohledu napínavou podívanou, ve hře je i medaile.

17. 8. 2009

Čtvrtý titul na desítce pro Bekeleho, ženská stovka desetiletí

DOPLNĚNO FOTO - Pět sad medailí se rozdalo třetí den šampionátu v Berlíně. Vyhořely ruské světové rekordmanky Galkinová a Isinbajevová. Z české výpravy se představily překážkářka Hejnová a půlkařka Masná.

23. 11. 2011

Tisk velebí fantoma jménem Bolt

Přízrak z jiné planety - takové označení si vysloužil od většiny novin jamajský sprinter Usain Bolt po svém famózním rekordním běhu na 100 metrů na mistrovství světa v Berlíně.

23. 11. 2011

Bolt: odborník žasne, laik se diví

Sprinterští trenéři se nestačí divit a jen obdivně pokyvují hlavou. Jamajčan Usain Bolt předvedl v nedělním finále stometrového závodu na mistrovství světa v Berlíně běh, který se dotýkal dokonalosti, hranice lidských možností.

23. 11. 2011

Bolt. 9.58!!!

Něco neskutečného viděl olympijský stadion v Berlíně krátce před 22. hodinou. Jamajský Blesk Usain Bolt jako první muž pokořil na stovce hranici 9.6 vteřiny.

23. 11. 2011

Vrhačka z Americké Samoy závodila v Berlíně se sprinterkami

I když skončila v rozbězích na 100 metrů třetí od konce, svým vystoupením na dráze na mistrovství světa v Berlíně Savannah Sanitoaová zaujala. Oproti svým soupeřkám se reprezentantka Americké Samoy lišila podstatně - minimálně o 20 kilogramů hmotnosti.

23. 11. 2011

Radcliffeová si před MS vyzkoušela formu vítězstvím v New Yorku

V rámci přípravy na mistrovství světa vyhrála britská běžkyně Paula Radcliffeová půlmaraton v New Yorku.

16. 8. 2009

Špotáková do finále, Masná do semifinále, Schindlerová 19.

Kvartet českých reprezentantek bojoval v prvním bloku dnešního programu v Berlíně. Postupově se dařilo oštěpařce Špotákové i půlkařce Masné.

23. 11. 2011

Tituly pro Masaiovou a Cantwella

První den světového šampionátu byly rozdány tři sady medailí. Žádnému z pětice českých reprezentantů se dnes nepodařilo postoupit do dalších bojů.

23. 11. 2011

Chodec Borčin prvním šampionem

Mistroství světa v Berlíně má za sebou první blok programu. Ani jeden z trojice českých atletů neuspěl v kvalifikaci.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí