Aktuality

23. 11. 2011

V Houštce se bojovalo o extraligu

Stará Boleslav hostila bitvu o extraligovou příslušnost pro rok 2010. Výraznějších individuálních výkonů bylo dnes na slavném stadionu poskrovnu.

12. 9. 2009

Špotáková za Abakumovovou, Bába za Rybakovem

Druhá místa si ze světového finále (SAF) odveze dvojice českých reprezentantů, kteří se představili první den soutěží v řecké Soluni.

11. 9. 2009

Vítěz výkonu měsíce srpna poběží také v Soluni

Česko bude na světovém atletickém finále třetího zástupce, Petra Svobodu. Českého rekordmana na 110 m překážek ocenili i čtenáři atletika.cz, kteří vybrali za nejlepší srpnový výkon jeho postupový čas do finále MS.

10. 9. 2009

Českými jedničkami pražské Grand Prix Kamínková a Štefko

Organizátoři mají políčeno na pokoření rekordů trati i účasti a chtějí v sobotu obhájit prestižní IAAF Silver Road Race Label, která jim byla udělena pro letošní rok.

9. 9. 2009

V předběžné startovce světového finále Špotáková a Bába

Dvojice českých atletů startuje v Soluni o tomto víkendu při vyvrcholení mítinkové atletické sezony. Diváci by v druhém největším městě Řecka měli vidět 15 mistrů a 13 mistryň světa z Berlína.

8. 9. 2009

Novým šéftrenérem reprezentace je Tomáš Dvořák

Předsednictvo ČAS jmenovalo na svém dnešním zasedání nástupce Václava Fišera, který přechází do nově zřízené sekce soutěží.

23. 11. 2011

Zasedání Předsednictva ČAS

Přinášíme Vám zprávu ze zasedání Předsednictva ČAS, které se uskutečnilo v úterý 8. září.

7. 9. 2009

Mistry světa do vrchu Uganďan Kusuro a Italka Descová

Nejlepším umístěním českých vrchařů byla čtvrtá příčka týmu juniorů, individuálním maximem pak šestá místa Pichrtové a Bajzy.

23. 11. 2011

Skvělá půlka v Rieti

Mítinku IAAF v italském Rieti kralovali půlkaři, kteří zde zaběhli tři nejlepší časy sezony. Vítězný David Rudisha se posunul na čtvrté místo historických tabulek.

6. 9. 2009

Svoboda a Novotný vyhráli Atletický most

Čeští atleti si připsali dvě dílčí vítězství na kvalitně obsazeném mítinku EAA v Dubnici nad Váhou.

6. 9. 2009

Oštěpaři ozdobili dvaadvacítky rekordy

Vynikající Frydrychův hod 84.96, juniorský rekord Vadlejcha 78.07 a „Ogrodníková lepší než Špotáková“ – to je parafráze vrcholů druhého dne šampionátu dvaadvacítek v Plzni.

5. 9. 2009

Kudlička rozehřál Plzeň rekordem šampionátu

Kromě tyčkaře-reprezentanta se první den mistrovství do 22 let, jež sužoval vítr a chlad, vydařila obhajoba titulu v dalších šesti disciplínách.

4. 9. 2009

O milion se podělí tři

Čtvrtkařka Richardsová, tyčkařka Isinbajevová a vytrvalec Bekele vyhráli i šestý závod Zlaté ligy a podělí se o jackpot. Česko v Bruselu reprezentovali pátý překážkář Svoboda a sedmý oštěpař Frydrych.

3. 9. 2009

V Pardubicích padly dva rekordy mítinku

Půlkařka Mráčková a čtvrtkař Jiráň vylepšovali maxima na Pardubickém atletickém mítinku. V kouli letos potřetí překonal dvacetimetrovou hranici Žalský, kvalitní byly i další vrhačské disciplíny.

2. 9. 2009

Dvaadvacítky se sjedou do Plzně

Na západě Čech se bude o víkendu 5. a 6. září bojovat o republikové tituly. Obhajovat prvenství přijede šestnáct loňských šampionů, sprinterka Čechová a běžec Kocourek se dokonce znovu pokusí získat mistrovský double.

23. 11. 2011

Jolanda Čeplaková se vrátila na ovály

Halová světová rekordmanka na osmistovce může od 25. července znovu startovat. Jedna z nejlepších slovinských sportovkyň byla před dvěma lety potrestána za použití EPO.

23. 11. 2011

V Záhřebu zářila Vlašičová a vrhači, Češi ne

Čeští reprezentanti posbírali na mítinku kategorie IAAF Grand Prix v Chorvatsku dvě pátá a jedno sedmé místo. Výkony roku padly v ženské výšce a v kladivu a kouli mužů.

31. 8. 2009

Špotáková vítězně v Gatesheadu, Hejnová druhá

Dvě české reprezentantky uspěly na Grand Prix ve Velké Británii. Mítink co do výkonnosti v řadě disciplín poznamenal vítr a také déšť.

23. 11. 2011

Gordějevová a Spank ovládli výškařskou Mekku

Německý Eberstadt je považován za jeden z nejprestižnějších výškařských mítinků. Letos se při něm radoval domácí držitel bronzu z MS a Ruska, která v Berlíně vůbec nestartovala.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí